پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

در آستانه سال‌روز شهادت حاج‌قاسم؛

«فراکتاب» به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی، تمامی کتاب‌های الکترونیک و صوتی مکتب حاج قاسم را به صورت رایگان در اختیار دوست‌داران کتاب قرار داده است.

منتشر شده در 11 دی 1402
در سرویس

کتابخوان و فروشگاه کتاب «فراکتاب» به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی، یاران باوفایشان، تمامی کتاب‌های الکترونیک و صوتی مکتب حاج قاسم را به صورت رایگان در اختیار دوست‌داران کتاب قرار داده است.

این کتاب‌ها شامل کتاب «عزیز زیبای من» به قلم زینب مولایی است که مستندی روایی از روزهای پایانی زندگی شهید حاج قاسم سلیمانی است و کتاب «از چیزی نمی ترسیدم» که زندگینامه خودنوشت حاج قاسم سلیمانی است و به وقایع زندگی او در سال‌های ۱۳۳۵ تا ۱۳۵۷ به قلم خودش می‌پردازد، همچنین کتاب «مرد میدان» به قلم میلاد عرفان پور نیز سومین کتاب از این کتاب‌هاست که شامل مجموعه اشعاری در رثای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

کتاب صوتی «کوچک مرد» هم که منظومه ای از کتاب زندگینامه خودنوشت و کودکی شهید حاج قاسم سلیمانی است به قلم طیبه شامانی نوشته شده و سما سهرابی گوینده و سعید شمس تصویرگر آن است در این مجموعه کتاب‌ها قرار دارد.

کتاب «ما ننساک» نیز که مرتضی حیدری آل کثیر گردآورنده آن است چهارمین کتاب از این مجموعه کتاب‌ها است و کتاب «سربازنامه» به قلم افشین علا و با تصویرگری محمدحسین صلواتیان پنجمین جلد از کتاب‌های مکتب حاج قاسم است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/153544

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی