پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

وضعیت نیمکت تیم امید و جانشین مهدی مهدوی‌کیا به زودی مشخص می‌شود.

منتشر شده در 1 اسفند 1400
در سرویس

 از روزی که تیم ملی فوتبال المپیک ایران با شکست تاجیکستان به عنوان تیم صدرنشین مجوز حضور در جام ملت‌های زیر ۲۳ سال آسیا را به دست آورد تا به امروز سرنوشت نیمکت تیم امید نامشخص باقی مانده است.

مهدی مهدوی کیا توانست تیم ملی امید را از مرحله اول بازی‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس عبور دهد، با این حال قرارداد او با فدراسیون فوتبال هیچ وقت رسمی نشد و مشخص نیست که او در ادامه مسابقات انتخابی المپیک هم هدایت تیم ملی امید را برعهده داشته باشد یا خیر.

حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال دو روز پیش درباره ماندن یا رفتن مهدی مهدوی کیا از تیم ملی امید اظهار داشت: “تا الان سرمربی تیم ملی امید مهدی مهدوی کیا است و از این لحظه به بعد اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال باید درباره ادامه یا قطع همکاری با او تصمیم گیری کنند. تاکنون تصمیمی برای قطع همکاری با مهدوی کیا گرفته نشده، اما اعضای هیئت رئیسه در اولین فرصت درباره مسائل مهم فوتبالی از جمله سرمربی تیم ملی امید تصمیم می‌گیرند. “

درخصوص آینده مهدوی کیا روی نیمکت تیم امید مشخص شده است که مبلغ قرارداد مدنظر او با موافقت فدراسیون فوتبال قرار نگرفته است و به همین دلیل گزینه‌های جانشینی این سرمربی در دست بررسی است.

از این رو، حمید درخشان، علی کریمی، حمید استیلی و رحمان رضایی در حال حاضر چهار سرمربی‌ای هستند که شانس زیادی برای پذیرش هدایت تیم امید را دارند و فدراسیون فوتبال برای مشخص شدن هر چه سریعتر وضعیت تیم امید به سراغ آن‌ها خواهد رفت.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/70049

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی