پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سازمان اطلاعات سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که دختری که در زنجان روسری‌اش را آتش زد بازداشت شد.

منتشر شده در 8 مهر 1401
در سرویس

سازمان اطلاعات سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که عامل اصلی کشف حجاب در اغتشاشات اخیر را دستگیر کرده است.

سازمان اطلاعات سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی اغتشاشات چند روزه گذشته در زنجان، طی اقدامات صورت گرفته توسط سازمان اطلاعات سپاه استان زنجان، یکی از عوامل اصلی اغتشاشات که اقدام به کشف حجاب و آتش زدن روسری خود و همچنین تهییج مخاطبین جهت اقدامات ساختارشکن شده بود دستگیر شد.

در برسی های اولیه مشخص شد که خانم (م – ش) که غیر بومی بوده و از اهالی یکی از استان‌های جنوب شرقی کشور است در روزهای اولیه اغتشاشات به زنجان آمده است؛ همچنین نامبرده ضمن ارتباط با شبکه‌ها و افراد معاند خارج از کشور مانند شبکه سعودی ایران اینترنشنال، علی جوانمردی و مصی علینژاد، گزارش ناآرامی‌ها را لحظه به لحظه به این شبکه و افراد ارسال کرده است.

در ادامه اطلاعیه آمده است: با توجه به بافت مذهبی و قوام بنیان خانواده در زنجان، رفتارهای ساختار شکن از قبیل سوزاندن روسری به ندرت در ناآرامی‌ها مشاهده شده، فلذا همشهریان عزیز ضمن هوشیاری می توانند هرگونه گزارشات و خبرهای خود را با ستاد خبری سازمان اطلاعات به شماره ۱۱۴ در میان گذارند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/33305

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی