پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

صرف‌نظر فراجا از شکایت از روزنامه همشهری

مرکز اطلاع‌رسانی و ارتباطات معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا اعلام کرد: به دنبال اذعان روزنامه همشهری مبنی بر ارتکاب خطای غیرعمد در استفاده نامناسب از تصویر سردار رادان، پلیس از شکایت خود علیه این روزنامه صرف‌نظر کرد.
منتشر شده در 13 اردیبهشت 1402
در سرویس

 مرکز اطلاع‌رسانی و ارتباطات معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا اعلام کرد: به دنبال اذعان روزنامه همشهری مبنی بر ارتکاب خطای غیرعمد در استفاده نامناسب از تصویر سردار رادان، پلیس از شکایت خود علیه این روزنامه صرف نظر کرد.

با توجه به تعدد و تنوع مأموریت‌های پلیس، ضروری است تا اصحاب رسانه و صاحبان قلم حمایت حرفه‌ای و مسئولانه‌تری از مجموعه بزرگ فراجا داشته باشند، چرا که با چنین حمایت مسئولانه‌ای است که برای جامعه آرامش و امنیت مستمر به ارمغان می‌آید.

نظر به آن که پلیس همواره بر تعامل گسترده با رسانه‌های مختلف تأکید داشته و دارد، این بار نیز در راستای تعامل سازنده، راهگشا و غیر چالشی با اصحاب قلم و رسانه و به دستور رئیس پلیس کشور، از شکایت علیه روزنامه همشهری چشم‌پوشی شد.

یادآور می‌شود که ایجاد، حفظ و گسترش امنیت علاوه بر تلاش‌های مستمر دستگاه‌های امنیت‌ساز و انتظام‌بخش، نیازمند همیاری و همفکری رسانه‌ها به عنوان پل ارتباطی با شهروندان است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/8282

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی