پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

غیبت در تمرین سرخپوشان؛

شوک به پرسپولیس قبل از دربی/ لوکادیا از ایران می‌رود!

بازیکن هلندی پرسپولیس بدون اطلاع رسانی به باشگاه و تیم، در تمرین امروز حضور پیدا نکرد و به خاطر مشکلات خانوادگی، قصد سفر از ایران را دارد.
منتشر شده در 27 آذر 1401
در سرویس

تیم فوتبال پرسپولیس طبق برنامه قرار است روز سه شنبه این هفته در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف استقلال برود. در آستانه این مسابقه، پرسپولیس با شوک بزرگی مواجه شده است و احتمال دارد «یورگن لوکادیا» مهاجم هلندی خود را در اختیار نداشته باشد.

رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس با اعلام خبر غیبت لوکادیا در تمرین امروز، از احتمال جدایی این بازیکن به بهانه بیماری همسرش خبر داد.

باشگاه پرسپولیس نوشت: «یورگن لوکادیا در تمرین امروز یکشنبه سرخپوشان غایب بود. او بدون آن‌که درباره غیبت خود و دلیل آن به باشگاه و تیم خبر و اطلاعی بدهد در تمرین غایب بود.

این اتفاق در حالی روی داد که باشگاه تعهدات مالی خود نسبت به این بازیکن را تمام و کمال انجام داده و از این ناحیه مشکلی وجود ندارد.

این بازیکن در جریان پیگیری موضوع از سوی باشگاه نیز بر این مساله تاکید داشت و اقدام و اضطرار او برای سفر، صرفاً به دلیل مشکلات خانوادگی است و از ناحیه انجام تعهدات قراردادی از سوی باشگاه مشکلی وجود ندارد که سبب این اقدام شده باشد.

وی در آستانه مسابقه دربی دلیل این اقدام خود را بیماری همسرش اعلام کرده و اینکه می‌خواهد خود را به او و فرزندانش برساند.

این در حالی است که وی در این ارتباط که در تلاش برای سفر است مطلبی را به باشگاه اعلام نکرده بود.

از سوی دیگر با توجه به صدور ویزای کار برای این بازیکن، فرایند خروج بازیکن مستلزم انجام پاره‌ای امور از جمله دریافت مفاصاحساب مالیاتی است که مستلزم صرف حداقل زمانی خواهد بود.»

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/22223

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی