پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

رسانه عربی اعلام کرد

شهرک‌نشینان صهیونیست: اسرائیل تا ۲۵ سال آینده وجود نخواهد داشت

شهرک‌نشینان صهیونیست: اسرائیل تا ۲۵ سال آینده وجود نخواهد داشت
منتشر شده در 14 آبان 1401
در سرویس

به نقل از المیادین، نتایج یک نظرسنجی جدید از شهرک نشینان اشغالگر نشان می‌دهد که آنها معتقدند «اسرائیل» (رژیم صهیونیستی) تا ۲۵ سال آینده وجود نخواهد داشت.

بنابر نتایج این نظرسنجی که از سوی کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی منتشر شده، یک سوم از شرکت کنندگان در این نظرسنجی معتقدند که اسرائیل تا ۲۵ سال آینده وجود نخواهد داشت.

همچنین ۳۳ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعلام کرده‌اند که مخالف حضور در دوران سربازی در ارتش رژیم صهیونیستی هستند، آماری که از سوی کانال ۱۲ تلویزیون این رژیم خطرناک توصیف شده است.

در همین رابطه، آمنون آبروموویچ تحلیلگر سیاسی کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی تصریح کرد: معضل هویت در جامعه اسرائیلی بسیار جدی است و قلب‌ها را به درد می‌آورد! من معتقدم همه بحث و جدل‌های سیاسی در بین احزاب اسرائیلی بی فایده و در راستای نفع شخصی آنهاست.

وی افزود: جوانان ما فکر می‌کنند هویت آنها کارت شناسایی اسرائیلی و زبان عبری است و حتی نمی‌دانند چه کسی اسحاق رابین (نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی) را ترور کرد.

وی تصریح کرد: مساله خطرناک‌تر از مخالفت جوانان اسرائیلی با ورود به ارتش این است که شهرک نشینان معتقدند که اسرائیل تا ۲۵ سال آینده وجود نخواهد داشت.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/27431

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی