پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

یک پیشکسوت سپاهان معتقد است که این تیم باید با ثبات و حساب شده‌تر عمل کند تا در کورس قهرمانی باقی بماند.

منتشر شده در 2 بهمن 1401
در سرویس

ابراهیم لوینیان، پیشکسوت تیم فوتبال سپاهان در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره پیروزی سپاهانی‌ها مقابل استقلال اظهار کرد: یکی از فینال‌های سپاهان همین بازی بود. سپاهان توانست هم استقلال را پشت سر بگذارد و بالاتر از این تیم قرار بگیرد و هم فاصله امتیازی خود را با پرسپولیس حفظ کند.

او ادامه داد: بازی پایاپایی بود و هر دو تیم شانس داشتند. خیلی خوب شد که بازی برنده داشت چون مساوی به درد هیچ تیمی نمی‌خورد. بازی حساب شده‌ای بود. نیمه اول سپاهان و نیمه دوم استقلال خوب بود اما فوتبال است و فرصت‌هایش. بازیکنان تمام توانشان را گذاشتند اما استقلال نیمه دوم بی محابا آمد و در مقابل سپاهان تمرکز کافی را داشت. سپاهانی‌ها می‌توانستند بیشتر از این هم به استقلال ضربه بزنند. 

این پیشکسوت فوتبال سپاهان درباره روند رو به رشد این باشگاه بیان کرد: به نظر من ابتدای فصل با مصدومیت فرناندز کمی تیم افت کرد. او عملکرد خوبی دارد و می‌تواند تاثیرگذار باشد. مورایس روی فرناندز حساب کرده بود. سپاهان با بازگشت مصدومانش نیم فصل دوم می‌تواند امتیازات دیگری بگیرد.

او درباره نقاط ضعف طلایی‌پوشان گفت: سپاهانی‌ها شرایط خوبی دارند. البته مورایس دفاع را مدام تغییر می‌دهد و این شاید زیاد خوب نباشد. بهتر است به دنبال ثبات برویم. مربی دوست دارد بهترین تیم را داشته باشد اما هر تیمی نیاز به هماهنگی دارد و نباید اینگونه تغییر کند. البته ما در تمریناتشان نبودیم و در جریان شرایط بازیکنان نیستیم اما تغییرات مداوم خوب نیست.

لوینیان درباره شانس قهرمانی سپاهانی‌ها عنوان کرد: آن‌ها روی کاغذ شانس قهرمانی دارند اما پرسپولیس تیم آماده‌ای است. سپاهان اگر با ثبات‌تر و حساب شده‌تر عمل کند، قهرمانی دور از دسترس نیست. این تیم قهرمان یا نایب قهرمان می‌شود اما به هر حال فوتبال است. رقابت سخت است و شانس و اقبال هم وجود دارد.

او اضافه کرد: نتیجه سپاهان در بازی رو در رو مقابل پرسپولیس تعیین کننده است. البته سپاهان باید تمرکز خود را حفظ کند و بازی به بازی جلو برود. قهرمانی دور از دسترس نیست اما باید این روند ادامه پیدا کند. عملکرد سینوسی سپاهان را از کورس قهرمانی خارج می‌کند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/18143

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی