پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فروش اوراق دولتی این روزها بورس را در کنار سایر موارد متاثر کرده و بازار در سراشیبی است.

منتشر شده در 26 آبان 1400
در سرویس

بورس این روزها تحت تاثیر اخبار ضدونقیض پر افت‌وخیز است.

بورس متاثر از تصمیمات ضدونقیض و شبانه دولتی این روزها را پر افت‌وخیر می‌گذراند. فروش اوراق دولتی این روزها بورس را در کنار سایر موارد متاثر کرده و بازار در سراشیبی است.

وزیر اقتصاد: پیشنهاد جدی وزارت اقتصاد برای جبران کسری بودجه تمرکز بر روش فروش اموال مازاد دولت است تا ضمن تبدیل دارایی غیرمولد دولت به مولد، کمترین اثر را به جهت پیامدهای تورمی و منفی داشته باشد.

مشاور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه: برای شرکت ملی نفت یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه فروش نفت با قیمت ۶۰ دلار و نرخ ارز ۲۳ هزار تومان پیش‌بینی شده است.

دبیر انجمن کارخانجات تولیدکنندگان قند و شکر: پیش‌بینی می‌شود اگر سال آینده مشکل آب نداشته باشیم گام بزرگی به سمت خودکفایی برداریم.

وزیر نفت: بحث افزایش ظرفیت تولید پالایشگاهی را دنبال می‌کنیم. در انتظار دریافت مجوز افزایش ۳۰۰ هزار بشکه‌ای ظرفیت پالایشگاهی هستیم.
سخنگوی صنعت برق ایران: در چند روز اخیر به دلیل افزایش مصرف برق خانگی میزان گاز تحویلی به واحدهای نیروگاهی به طور میانگین ۵۰ درصد کاهش یافته است.

خداییان سخنگوی قوه قضاییه: تاکنون اقدامات خوبی در جهت وصول مطالبات بانک‌ها انجام و مبالغی به طور کامل تسویه شده است. ۴۹ هزار میلیارد تومان از مطالبات بانکی در ۲ سال گذشته وصول شد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/84350

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی