پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

محسن برمهانی معاون سیما خبرداد؛

معاون سیما در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شهر شیراز گفت: مینى سریال «شاهچراغ» در اواخر مرحله تحقیق و پژوهش است و ان‌شاءالله در سالگرد این حادثه تروریستی به آنتن می‌رسد.

منتشر شده در 12 اسفند 1401
در سرویس

معاون سیما و جمعی از مدیران تلویزیون ضمن زیارت حرم شاهچراغ و ادای احترام به شهدای حادثه تروریستی با نماینده ولى‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز دیدار کردند.

محسن برمهانی معاون سیما در این دیدار گفت: بازنمایی بهتر شهرستان‌ها و روستاها در شبکه‌هاى ملى با همراهی صداوسیمای مراکز استانی کشور اتفاق ویژه‌اى است که در این سفرها آن را دنبال می‌کنیم.

وی از برنامه‌ریزی برای پخش‌مینى سریال «شاهچراغ» در سالگرد این حادثه تروریستی خبر داد و تصریح کرد: فیلمنامه آن در مرحله تحقیق و پژوهش بوده و در همراهی مرکز سیمافیلم با صداوسیمای مرکز فارس و انجام مصاحبه از خانواده‌های شهدا در حال انجام است و همزمان کار انتخاب عوامل نیز پیش می‌رود.
 

آیت‌الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس در این دیدار گفت: صداوسیما کار سنگین و بزرگی را در دستور کار دارد و ضمن حفظ مرجعیت خود، رسالت خطیری مبنی بر ارائه تصویر درست از چهره ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی برعهده دارد. 

وی تصریح کرد: توقعی که استان فارس به واسطه وجود شعرا، ادبا و اندیشمندان برجسته و ظرفیت‌های ویژه خود از رسانه ملی دارد بیشتر از این است چرا که معتقدیم خدمتی که این استان به دلیل قله بودن می‌تواند در راستای اهداف نظام انجام دهد، زیاد است و امیدواریم در دوره جدید رسانه ملی و با همکاری شما محقق شود.

امام جمعه شیراز با تأکید بر اینکه رسانه ملی باید حرف مردم را بزند گفت: مطالبه‌گری صداوسیما حق است اما نباید این حس ایجاد شود که هیچ کار درستی هم انجام نمی‌شود؛ ادبیات مطالبه‌گری باید تصحیح و تلطیف شود.

 

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/13437

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی