پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

گزینه‌های هیئت مدیر باشگاه استقلال از سوی وزارت ورزش و جوانان و همچنین سازمان خصوصی‌سازی نهایی شده و از مدیران ارشد آبی‌پوشان به زودی رونمایی خواهد شد.

منتشر شده در 25 اردیبهشت 1402
در سرویس

 انتخاب اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال جدی‌تر از همیشه پیگیری می‌شود و مدیران وزارت ورزش و جوانان سرگرم مذاکره و نهایی کردن گزینه‌های مورد نظر خود هستند تا هر چه سریع‌تر به جمع بندی نهایی برسند.

سازمان خصوصی سازی در چینش هیئت مدیره باشگاه استقلال نقش مهم و پر رنگی را ایفا می‌کند. همانطور که پیش از این نوشتیم این طبق توافقاتی که انجام شده است صورت خواهد گرفت و سه عضو از اعضای هیئت مدیره را سازمان خصوصی سازی و دو عضو را وزارت ورزش انتخاب می‌کنند.

با توجه به اینکه سازمان خصوصی سازی در چینش مدیران ارشد استقلال سهم بیشتری دارد، ریاست هیئت مدیره از سوی گزینه مورد نظر این سازمان خواهد بود.

سه عضو سازمان خصوی سازی؛ اقتصادی، مالی و حقوقی خواهند بود و وزارت ورزش و جوان یک عضو ورزشی و یک فرد مالی را انتخاب کرده است.

گزینه‌‍‌های وزارت ورزش و جوانان؛ حجت کریمی و ستار همدانی هستند. اولی در حال حاضر سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال را بر عهده دارد و دومی سابقه حضور به عنوان مربی و سرپرست را در این باشگاه داشته و قرار است به عنوان عضو فوتبالی و غیر موظف در مجمع عمومی این باشگاه معرفی شود.

عضو اقتصادی هیئت مدیره باشگاه استقلال در روز گذشته چند مرتبه در سازمان خصوصی سازی حاضر و مذاکرات فشرده‌ای را با معاونان این سازمان برگزار کرده است. گزینه مورد نظر، ریاست هیئت مدیره یکی از شرکت‌های مهم نفتی را بر عهده دارد. وی به تازگی سمت مهمی را عهده‌دار شده و در دو دهه گذشته از مدیران ارشد وزارت نفت بوده است. به طور حتم وی در اولین جلسه هیئت مدیره استقلال با اکثریت آرا به عنوان رئیس هیئت مدیره معرفی خواهد شد.

اقتصاد دادن معروف که بارها به عنوان تحلیل‌گر مسائل اقتصادی در برنامه‌های تلویزیونی حاضر شده، عضو مالی آینده هیئت مدیره باشگاه استقلال خواهد بود. وی قرار است در راه درآمدزایی و افزایش سرمایه به باشگاه استقلال کمک کند. وی چندین کتاب اقتصادی را نیز تالیف کرده و هم اکنون استاد دانشگاه علامه است.

پنجمین عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال حقوقدان خواهد بود. سازمان خصوصی‌سازی با این گزینه شناخته شده، جلساتی را برگزار کرده است. قرار است در هیئت مدیره آینده استقلال، عضو حقوقی نقش مهمی را ایفا کند.

تمامی این تغییرات پس از اتمام رقابت‌های جام حذفی صورت خواهد گرفت.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/7016

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی