پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد؛

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: وزش باد همراه با نفوذ سامانه بارشی از بعد از ظهر دوشنبه ۱۸ اردیبهشت و افزایش نسبی دما برای پایتخت پیش‌بینی می‌شود.

منتشر شده در 17 اردیبهشت 1402
در سرویس

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران امروز (۱۷ اردیبهشت) با ماندگاری هوای نسبتاً پایدار، آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد و از بعد از ظهر روز دوشنبه (۱۸ اردیبهشت) با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی تا روز چهارشنبه (۲۰ اردیبهشت) به‌طور متناوب گاهی رگبار باران با احتمال رعدوبرق و در بعضی ساعات وزش باد شدید و با توجه به ناپایداری‌های محلی در برخی مناطق گاهی خیلی شدید همراه با خیزش موقت گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

امروز و فردا افزایش نسبی دما و برای روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه کاهش نسبی و دوباره از روز پنجشنبه (۲۱ اردیبهشت) افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

عمده بارش‌ها در سطح استان به‌صورت رگبارهای پراکنده در بازه زمانی سه‌شنبه تا چهارشنبه خواهد بود و بیشترین افزایش سرعت باد و خیزش موقت گردوخاک نیز برای روز دوشنبه پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا (۱۸ اردیبهشت) کمی ابری و در بعد از ظهر با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه (۱۹ اردیبهشت) نیمه‌ابری تا ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید و رگبار باران با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ایستگاه‌های ورامین و فرودگاه امام خمینی (ره) با بیشینه دمای ۳۰ درجه سانیتگراد گرم‌ترین ایستگاه‌های هواشناسی استان بودند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/7927

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی