پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ایستاده و محکم است و این استحکام را در عمل باید نشان بدهیم؛‌ اگر این شد آن وقت سختی‌ها و گرفتاری‌ها هم در دل خود گشایش به ما ارائه خواهند داد.

منتشر شده در 5 اردیبهشت 1403
در سرویس
در دومین ماه از سال «جهش تولید با مشارکت مردم» و به مناسبت هفته کار و کارگر، هزاران نفر از کارگران سراسر کشور با حضور در حسینیه امام خمینی دقایقی پیش با رهبر انقلاب دیدار کردند.در ادامه بخش‌هایی از هم‌خوانی کارگران در دیدار با رهبر انقلاب که به عملیات «وعده صادق» در آن اشاره شد را مشاهده می‌کنید.
محور بیانات رهبر انقلاب در این دیدار را در ادامه می‌خوانید:
یکی از مسائل مهم امروز کشور مسئله اقتصاد است؛ لذا است که ما در این شعار،‌ سال در این چند ساله بر نقطه‌های حساس اقتصادی تکیه کرده‌ایم. امسال هم گفتیم جهش تولید نه افزایش تولید؛ جهش به چه شکل حاصل میشود_ با مشارکت مردم.
بند عقیده راسخ دارم، نظر کارشناس‌های اقتصادی صاحب نظر ما هم همین است، اگر که مردم وارد میدان اقتصاد و به خصوص میدان تولید شوند، تولید جهش پیدا می‌کند. تولید که جهش پیدا کرد کشور ثروتمند می‌شود، آحاد مردم ثروتمند می‌شود، کارگر جیبش پر می‌شود، دست کارگر پر می‌شود، اشتغال افزایش پیدا می‌کند، بیکاری کم می‌شود و مشکلات فراوان کارگری و اقتصادی در کشور از بین می‌رود.رکن جهش تولید کارگر است.
یکی از وظایف مهم مسئولین این است که بنشینند زمینه‌های حضور مردم و مشارکت مردم در تولید و کار تولیدی را تبیین و آماده کنند.به عنوان مثال یکی از آن تعاون است؛ ایجاد شرکت‌های تعاونی تولید. یکی از آن کمک به کارهای خانگی است، یکی کمک به کارهای دستی است، یکی کمک به ایجاد شرکت‌های دانش بنیان است.
اعتبارات بانکی نیز هدایت شود به سمت تولید؛ امروز البته به این شکل نیست و باید بیشتر اعتبارات بانکی و تسهیلات بانکی به سمت تولید هدایت شود که مسئولین بانکی به این باید توجه کنند.
هدف از تحریم در تنگنا گذاشتن ایران اسلامی است؛ می‌خواهند نظام اسلامی و جمهوری اسلامی ایران را با تحریم در تنگنا بگذارند که از خطوط استعماری و استکباری آن‌ها تبعیت کند.تسلیم خواسته‌های زورمدارانه و توقعات قدرت طلبانه آنها شود؛ سیاست‌هایش را تابع سیاست‌های آنها کند؛ این هدف است.

به گزارش جهت پرس؛ معلوم است که نظام اسلامی، غیرت اسلامی، ملت بزرگ و با سابقه اسلامی محال است که تسلیم چنین زورگویی شود.

یک ملت زنده از دشمنی دشمن هم برای خود فرصت درست می‌کند؛ این توصیه همیشگی ما است به جوانان عزیزمان، مسئولان محترممان، مردان و زنان غیور و متدین مان که از دشمنی دشمن برای خودتان فرصت درست کنید. حالا یک نمونه‌اش همین مسئله تسلیحات و پیشرفت‌های تسلیحاتی است، دشمنان را متعجب کرد؛ ایران در بحبوحه تحریم بتواند سلاح پیشرفته آن‌هم با این تعداد به وجود بیاورد_ بله، می‌تواند. بیشتر و بهتر از این هم می‌تواند و انشالله پیشرفته‌تر از این هم می‌تواند.

ملت ایران ایستاده است محکم است و این استحکام را در عمل باید نشان بدهیم؛ در کار، تحصیل علم، تحقیقات و در اتحاد ملی‌مان باید نشان دهیم. اگر این شد آن وقت سختی‌ها و گرفتاری‌ها هم در دل خود گشایش به ما ارائه خواهند داد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/168340

اخبار پیشنهادی

نظرات

یک پاسخ

 1. .
  آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای پرسید: آیا آن فلسطینی که در مقابل ظلم شهرک‌نشین غاصب ایستادگی می‌کند تروریست است؟

  رهبر معظم انقلاب،
  جنابعالی به آن فلسطینی که ایستادگی می‌کند تهمت سازشکاری می‌زنید بلکه به حیوان صفتانی پول و اسلحه می‌دهید و بازویشان را می‌بوسید که درست مثل اسرائیل متجاوز و جنایتکار و ضد بشرند.
  کار بیرون شده از چاره ندانم بللا، تا چه حد مردم این ملک حلیمند و صبور.
  به خدایی که بود هستی‌ی مطلق این ملک، با دو تن مرد خردمند شود دار سرور.

  سرور گرامی،
  تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
  1- قطع دشمنی با آمریکا برای دفع تهدیدات خارجی.
  2- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی.
  با تشکر از توجه شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی