پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

وزیر کشور با بیان اینکه مردم در کل انتخابات حماسه آفریدند، گفت: انتخاباتی را در بالاترین سطح امنیت و سلامت با رقابت خوب و مشارکت ارزشمند مردم شاهد بودیم.

منتشر شده در 26 اردیبهشت 1403

به گزارش جهت پرس؛ احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه جلسه هفتگی هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: اخیراً برخی تلاش کردند با انتخاب گزینشی از مطلبی، انتخابات را زیر سؤال ببرند.

وی ادامه داد:  در آن مطلب مطرح شده بود که “مردم شریف ایران حماسه آفریدند” و برخی سعی کردند این جمله را به مرحله دوم انتخابات ربط بدهند و راجع به آن اظهارات متفاوتی کردند؛ اما واقعیت این است آنچه مطرح شد راجع به کل انتخابات بود.

وحیدی تأکید کرد: انتخاباتی را در بالاترین سطح امنیت و سلامت با رقابت خوب و مشارکت ارزشمند مردم شاهد بودیم.

پیش از این وحیدی در فضای شبکه اجتماعی ایکس به مسئله انتخابات پرداخته بود که با برخی حواشی روبه‌رو شد.

وزیر کشور در پاسخ به سؤالی درخصوص انتشار فیلم استفاده گشت ارشاد از پتو، گفت: بحث کلی این است که طبیعی است در هر کاری اگر هر مأموری تخلفی کند، با او برخورد شود اما آنچه شنیدم در فضای مجازی راجع به یک مورد خاص پخش شده است، اتفاقاً در این مورد خاص آنچه توسط عزیزان فراجا اتفاق افتاده این بوده است که خانمی که به او تذکر داده شده، ضمن مقاومت در برابر اجرای قانون، اقدام به برهنه کردن خود کرده است که نیروی انتظامی با پتویی ایشان را جمع کرده و طبق ضوابط عمل کرده است اما آنچه از این اتفاق رسانه‌ای شده طوری دیگر بوده است.

وحیدی تأکید کرد: باید از تقطیع حرفها و به انحراف بردن موضوعات و به حاشیه بردن تلاش‌های قانونی فراجا و منفعل کردن او جلوگیری کرد. ایستادن در برابر قانون و جلوگیری از اجرای قانون کاری تقبیح‌شده است، البته طبیعتاً اگر موردی بود که واقعاً مأموری اشتباهی داشت، بیش از همه و قبل از همه فراجا باید به این مورد رسیدگی کند.

منبع : تسنیم
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/170338

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی