پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

با صدور بیانیه‌ای مطرح شد؛

دعوت وزارت دفاع از آحاد مردم برای در راهپیمایی روز قدس

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانه‌ای از آحاد ملت شریف و همیشه در صحنه ایران و امت اسلام برای حضور در راهپیمایی شکوهمند و دشمن شکن روز قدس دعوت کرد.
منتشر شده در 23 فروردین 1402
در سرویس

وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در بیانه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس ضمن دعوت از آحاد ملت شریف و همیشه در صحنه ایران و امت اسلام برای حضور در راهپیمایی شکوهمند و دشمن شکن روز قدس اعلام کرد: اتحاد و همبستگی ملت‌های مسلمان به سال‌ها اشغال این سرزمین مقدس پایان خواهد داد.

متن بیانیه به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس ابتکار راهبردی و ماندگار حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه است که با بینش عمیق و حکمت الهی اجازه نداد اندیشه و راه آزادسازی پاره تن جهان اسلام، فلسطین عزیز از یاد و خاطره مسلمانان جهان فراموش شود.

روز جهانی قدس از سویی خروش امواج بلند و سهمگین فریاد امت متحد اسلام و جوامع اسلامی علیه سال‌ها ستم، وحشی گری، اشغال و جنایت و از سویی دیگر همدردی با آلام ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین است؛ روزی نمادین برای پیگیری آرمانی مقدس و ماندگار است که با هیاهو‌های مثلث امپراطوری رسانه‌ای زر و زور و تزویر و با طرح‌های فریبکارانه و شکست خورده‌ی سازش و عادی سازی روابط، هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

جهان اسلام هرگز نسخه دست نویس سرویس‌های اطلاعاتی غربی و تلقیح مصنوعی این غده سرطانی را در جغرافیا، تمدن و تفکر اسلامی نخواهد پذیرفت و با اتحاد و همبستگی تا بازگرداندن آخرین وجب از خاک این سرزمین مقدس از حمایت و پشتیبانی ملت مظلوم فلسطین دست برنخواهد داشت.

میراث فلسطین بعد از سال‌های اشغال، جهاد، مقاومت، شهادت و رویش نسل جوان مقاوم و آگاه با تجربه تاریخی و با حافظه ماندگار از توطئه‌های شوم دشمنان به ویژه رژیم صهیونیستی و جهان غرب و با دلی مالامال از اندوه سال‌های تجاوز و آوارگی و بی مهری جهان است که انتفاضه‌ای جدید و طرحی نو در مقاومت درانداخته است.

آنچه جهان امروز شاهد آن است قوی‌تر شدن روز به روز گروه‌های مقاومت و مجهز شدن آنان به انواع تسلیحات و اراده محکم آنان برای مقاومت است. اوضاع بحرانی و متزلزل داخلی و فساد دستگاه‌ها و حاکمان جنایت کار این رژیم، خبر از فروپاشی درونی و اضمحلال این جرثومه فساد و تباهی را می‌دهد.

فرار عده قابل توجهی از غاصبان صهیونیستی از سرزمین فلسطین و فساد درهم تنیده در اجزا انواع نظامات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی این رژیم، موید این پیام راهبردی است که راه چندانی برای آزادی قدس شریف نمانده است!

وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح ضمن محکومیت اشغال، تجاوز، ستم و کشتار کودکان و زنان و مردان فلسطینی توسط این رژیم منحوس، از آحاد ملت شریف و همیشه در صحنه ایران و امت اسلام برای حضور در راهپیمایی شکوهمند و دشمن شکن روز قدس دعوت به عمل نموده و رجإ واثق دارد اتحاد و همبستگی ملت‌های مسلمان به سال‌ها اشغال این سرزمین مقدس پایان خواهد داد.
ان شاء الله

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/9999

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی