پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

یک تاجر و سیاستمدار روس از ترامپ خواست برای حفظ جان خود و رهبری جنش علیه جهانی گرایان به روسیه پناهنده شود.

منتشر شده در 18 فروردین 1402
در سرویس

یک تاجر روس و عضو حزب لیبرال دموکرات این کشور با ارسال پیامی به دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا از وی برای سفر و اقامت دائمی در خاک روسیه و رهبری جنبش علیه «گلوبالیستها»(جهان گرایان) دعوت کرد.

«ویکتور بوت» امروز جمعه در حساب تلگرامی خود نوشته، من پیامی برای دونالد ترامپ فرستادم. اول از همه معتقدم که جان او در آمریکا در خطر است. دادگاهی که در نیویورک آغاز شده تنها با محکوم شدن دونالد ترامپ و از دست دادن شانس وی برای ریاست جمهوری خاتمه نخواهد یافت.

به گفته بوت، او همچنین از ترامپ برای اقامت در روسیه و اعطای پناهندگی سیاسی و محافظتی به وی دعوت به عمل آورده است؛ چرا که او قادر به رهبری جنش جهانی علیه گلوبالیستها و نجات مردم آمریکاست.

ویکتور بوت اخیرا به عنوان بخشی از تبادل زندانی میان آمریکا و روسیه با یک بسکتبالیست آمریکایی معاوضه شد و به خاک روسیه بازگشت. او در سال 2008 به درخواست ایالات متحده بازداشت شده بود.

دادگاهی در منهتن نیویورک اخیرا ترامپ با با 24 عنوان اتهامی متهم کرد و به دادگاه کشاند. ترامپ روز سه شنبه در دادگاه حاضر شد و قاضی اتهامات وی را به وی تفهیم کرد. 

با آنکه سندی که اتهامات ترامپ در آن مورد تشریح شده مهر و موم است اما ای‌بی‌سی به نقل از منابع آگاه گزارش داده بودترامپ به حدود ۲۴ فقره جرم متهم شده.

موضوع دادگاهی ترامپ به یک مساله جنجالی در آمریکا تبدیل شده تا جاییکه برخی از ناظران سیاسی احتمال درگیری و آشوبهای خیابانی را در این کشور رد نکرده‌اند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/10505

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی