پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سرهنگ رضایی خبر داد؛

رییس پلیس فتای استان کرمان از شناسایی ۵۸ تارنمای مجرمانه و دستگیری عوامل هتاکی به شهدای حادثه تروریستی ۱۳ دی ماه خبر داد.

منتشر شده در 23 دی 1402
در سرویس

سرهنگ محمدرضا رضایی، رئیس پلیس فتا استان کرمان گفت: پس از حادثه تروریستی ۱۳ دی ماه که در مسیر گلزار شهدای کرمان منجر به شهادت تعداد زیادی از هموطنان‌مان شد، عده‌ای از افراد معاند و مغرض از این موضوع سوءاستفاده کرده و با انتشار محتواهای توهین‌آمیز و همسو با دشمن در شبکه‌های اجتماعی باعث تشویش اذهان عمومی و ناراحتی شهروندان و خانواده‌های شهدا شدند.

وی افزود: از این رو به صورت ویژه برخورد با هتاکان و عوامل تشویش اذهان عمومی و انتشار محتواهای توهین‌آمیز در فضای مجازی در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و در این راستا با پی‌جویی‌های تخصصی کارشناسان پلیس فتا ۵۸ تارنما که اخبار کذب و محتواهای توهین‌آمیز به ساحت مقدس شهدای حادثه تروریستی کرمان در آنها بازنشر شده بود، مسدود و تعداد ۴۸ پرونده نیز در روند تحقیقات تکمیلی و سیر مراحل قانونی قرار دارند.

رئیس پلیس فتا استان کرمان با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنبال برهم زدن نظم و امنیت و آرامش در فضای حقیقی و مجازی هستند، گفت: با تلاش پلیس فتا تعداد زیادی از این افراد دستگیر و ضمن اعتراف به جرم خود به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند و واکاوی‌های تخصصی در این حوزه ادامه دارند.

منبع : مهر
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/154767

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی