پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی از اجرایی شدن دستور عزل دو مدیر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

منتشر شده در 20 مهر 1401
در سرویس

حسین مذنب اظهار کرد: به دلیل نارضایتی مردم دستور عزل دو مدیر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شد. هر کاری هم کرده‌ایم فقط به خاطر مردم بوده است.

وی با اشاره به ایجاد صف‌های طولانی خرید حضوری بلیت پروازهای اربعین،‌ ادامه داد: اصلا فروش حضوری بلیت پروازهای اربعین نداشته‌ایم و ایران‌ایر نباید این کار را انجام می‌داد.

وی تصریح کرد: مردم از این گلایه داشتند که با وجود این‌که 17 ساعت در صف خرید بلیت بودند اما در نهایت به آنها گفته شد بروید فردا بیایید. فردا هم می‌گفتند امکان فروش بلیت وجود ندارد!

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که نحوه فروش بلیت پروازهای اربعین درست نبود، گفت: یکی دو شرکت هم فروش حضوری و هم اینترنتی داشتند وشرکت 100 درصد دولتی در این زمینه تخلف کرده است.

مذنب با اشاره به دستور عزل 2 مدیر هواپیمایی جمهوری اسلامی، یادآور شد: مسئولان صنعت هوایی کشور درخواست کردند تا پایان اربعین این موضوع متوقف و بعد از آن اجرایی شود. به‌زودی دستور عزل اجرا خواهد شد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/30822

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی