پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

وزیر اطلاعات در نشستی مشترک مطرح کرد

وزیر اطلاعات گفت: هم‌افزایی و همدلی جامعه اطلاعاتی در دولت آیت‌الله رئیسی جهت مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی گسترش ‌یافته است.

منتشر شده در 29 خرداد 1402
در سرویس

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات، در نشست مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که باهدف افزایش فضای هم‌دلی بین دو دستگاه در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی، در روز بیست و پنجم خرداد ماه، در مشهد مقدس و در جوار مضجع نورانی ثامن‌الائمه (ع) برگزار شد، گفت: امیدوارم که این جلسات مقدمه‌ای باشد برای برآورده شدن منویات فرمانده معظم کل قوا و ایجاد یک همدلی، هم‌افزایی، مشارکت، تفاهم، همسویی، هماهنگی و حرکت یکپارچه و وحدت رویه در مجموعه دو تشکیلات اطلاعاتی مؤثر و نقش‌آفرین در ساخت درونی قدرت نظام و ایجاد امنیت پایدار که همه وظیفه‌ داریم در جهت تحکیم بنیه درونی قدرت و استحکام‌بخشی آن، برای ملّت قدم برداریم.

وی افزود: اقدامات مشترک جامعه اطلاعاتی، مکرر مورد لطف، عنایت، رضایت و خشنودی رهبر عزیز، حکیم و فرزانه و فرمانده کل قوا قرار گرفته و این رضایت امام زمان‌ (عج)، رضایت خداوند تبارک‌ و تعالی و سرفرازی و سربلندی در مقابل عظمت شهدا و مردم است و ثبات و امنیت امروز مدیون خون شهدا، امام (ره)، حضور و همراهی مردم و هماهنگی و هم‌افزایی در جامعه اطلاعاتی، نیروهای مسلح و قوه قضائیه هستیم.

وی گفت: ما (جامعه اطلاعاتی) وظیفه‌ داریم با ارتقا توان‌مان، با اشتراک‌گذاری‌ها، باهم سویی‌های‌مان، با یک وحدت رویه جدی در جهت با مقابله با جنگ ترکیبی استکبار و بنای یک مجموعه اطلاعاتی مردم پایه و مؤثر و تلاش در جهت مقابله با تمام آنچه را که خاستگاه و برنامه‌ریزی منسجم و گسترده دشمنان علیه این نظام و انقلاب است بکار گیریم.

رئیس شورای هماهنگی اطلاعات کشور گفت: رهبر عزیزمان در ابتدای سال در فرمایشاتشان در حرم مطهر رضوی فرمودند: دشمن به دنبال تغییر ماهیت جمهوری اسلامی است. تلاش و همت دشمن با تمامی ابزارهای موجود ایجاد ادراکی است، تا براندازی را از شیوه تغییر ماهیت جمهوری اسلامی پی بگیرد و ابزار آن‌ کسانی هستند که با انقلاب و ولایت زاویه‌ دارند و سخن از تغییر اصلاح ساختار و تغییر و انقلاب می‌زنند. 

وی گفت: اگر دو دستگاه اطلاعاتی بتواند در سراسر زمینه‌ها و فعالیت‌های مختلف و شرایط جغرافیایی و موضوعی به یک انسجام واحدی برسد، قطعاً ما در تحقق ایران قوی، مهارم تورم و رشد تولید و ایجاد امید زایی و تحرک و نشاط در کشور و خواسته‌های نظام و آنچه را که حکمرانی برای ارتقاء قدرت خودش به آن نیاز دارد در موضوع هنجارهای اجتماعی حجاب و امثال آن‌ها موفقیت‌های بیشتری حاصل خواهد شد.

وی گفت: امروز اگر در دولت مردمی و انقلابی آیت‌الله رئیسی موفقیت‌هایی را در ارتباط با سیاست خارجی، پیمان‌های منطقه‌ای و موضوعات اقتصادی، و مردمی کردن یارانه‌ها و موضوعات مختلف صنعتی و باز کردن گره تولید و کاهش نرخ بیکاری و افزایش رشد اقتصادی پیداکرده، لازمه این تعامل این است که بتواند جهشی در این پیشرفت‌ها ایجاد کند و جامعه اطلاعاتی می‌تواند در زمینه‌های افزایش دارایی‌های ارزشمند نظام و ارتقاء سرمایه‌های کشور نقش ایفا کند.

خطیب با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: باید طراحی‌ها و راهبردهای مشترکی برای مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت در نظام انتخاباتی کشور را برنامه‌ریزی کرد. انتخابات باید پیام‌آور اقتدار و وحدت عمل برای همه قرار گیرد و مشارکت حداکثری باید صورت گیرد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/4417

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی