پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

امباپه در بین دو نیمه فینال جام جهانی در رختکن، برای بازیکنان تیمش سخنرانی کرد.

منتشر شده در 30 آذر 1401
در سرویس

شبکه یک تلویزیون فرانسه ویدئویی از رختکن تیم ملی فرانسه در بین دو نیمه بازی فینال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با آرژانتین را منتشر کرد که در نقش اول آن «کیلیان امباپه» است.

امید‌های فرانسه در دفاع از عنوان قهرمانی خود کاملا از بین رفته بود و در این حالت امباپه وارد ماجرا شد و از هم تیمی‌هایش خواست به‌جای تسلیم شدن، برای بازگشت به بازی مبارزه کنند.

طبق تصاویر منتشر شده، امباپه به هم‌تیمی‌هایش گفت: در فینال جام جهانی هستیم. این یک بازی برای تمام عمر ماست. ما دیگر نمی‌توانیم از این بدتر شویم. بچه‌ها! بیایید به زمین برگردیم، یا به آن‌ها اجازه می‌دهیم بازی کنند یا اینکه کمی فشار می‌آوریم، وارد دوئل‌ها می‌شویم و کار‌های دیگر انجام می‌دهیم.

فوق‌ستاره پاری‌سن‌ژرمن در ادامه اظهار داشت: کاری است که شده. آن‌ها دو گل زده‌اند و ما دو گل عقب هستیم. ما می‌توانیم به بازی برگردیم. بچه‌ها! این اتفاقی است که هر چهار سال یک‌بار اتفاق می‌افتد.

پس از این صحبت‌های امباپه، «دیدیه دشان» سرمربی فرانسوی‌ها گفت: بچه‌ها! می‌دانید تفاوت ما و آن‌ها چیست؟ آن‌ها در فینال جام جهانی بازی می‌کنند و ما نه.

در نیمه دوم امباپه دو گل زد و بازی مساوی شد. در وقت‌های اضافه نیز این فوق ستاره فرانسوی جواب گل مسی را داد، اما فرانسوی‌ها در ضربات پنالتی مغلوب آرژانتین شدند و نتوانستند از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/21766

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی