پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ادامه حملات علیه صهیونیست‌ها؛

تداوم حملات حزب الله به شمال فلسطین اشغالی صهیونیست‌ها را به شدت مستاصل کرده است.

منتشر شده در 2 فروردین 1403
در سرویس

منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از محورهای رایزنی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم با مقامات محلی شمال فلسطین اشغالی در باره شروع سال تحصیلی در این مناطق با توجه به تداوم حملات مقاومت اسلامی لبنان خبر دادند.

رسانه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» گزارش داد که نتانیاهو طی روزهای گذشته، نشستی با مقامات محلی در شمال فلسطین اشغالی درباره شروع سال تحصیلی آتی داشته و احتمال تعویق آن را بررسی کرده است.

بر اساس گزارش این رسانه صهیونیست همچنین نتانیاهو با مقامات مذکور، موضوع تمدید اقامت شهرک نشینان صهیونیست در هتل ها را تا پس از ماه ژوئیه مورد رایزنی قرار داده است.

این رسانه صهیونیست آورده است که طی روزهای گذشته رایزنی هایی نیز درباره آمادگی لازم از حیث اقتصادی انجام گرفته است و اینکه بودجه بیشتری برای تمدید اقامت شهرک نشینان خارج از مناطق خود نیاز است.

طبق گزارش این رسانه صهیونیست، اگر سال تحصیلی در شمال فلسطین اشغالی به علت مسائل امنیتی در سپتامبر شروع نشود، به بودجه بیشتری برای این منظور نیاز است.

حزب‌الله لبنان یک روز پس آغاز جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه مواضع نظامی این رژیم در مناطق شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است. این امر سبب هراس صهیونیست‌های ساکن شهرک‌های این مناطق شده و ده‌ها هزار نفر از آنها از ترس حملات مقاومت، از شهرک‌های خود فرار کرده‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز در طول این مدت مناطقی از لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای و هوایی قرار داده است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/164550

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی