پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد:

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از راه‌اندازی شاتل سرویس برای دانشجویان دانشگاه‌های تهران و نیازسنجی مسیرهای جدید خبر داد.

منتشر شده در 25 بهمن 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ به نقل از روابط عمومی سـازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، شادی مالکی با بیان این‌که سعی داریم مسیرهای جدیدی را برای شاتل سرویس پیش‌بینی کنیم، گفت: «یکی از دغدغه‌های دانشجویان استفاده مناسب و برنامه‌ریزی شده از وسایل حمل‌ونقل عمومی است. پس از اجرایی شدن فاز آزمایشی، سازمان تاکسیرانی برای سرویس رسانی در ترم جدید تحصیلی برنامه ویژه‌ای را اجرایی خواهد کرد تا تمامی دانشجویان متقاضی بتوانند از شاتل سرویس استفاده کنند».
مالکی درخصوص نحوه استفاده از مسیرهای شاتل سرویس‌ توسط دانشجویان یادآور شد: «با دانشگاه‌ها در حال مذاکره هستیم تا در ساعت‌های پیک ، مسیرهای با تقاضای بالای دانشجویان به ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی و یا خوابگاه از طریق شاتل تاکسی شناسایی و سرویس رسانی برای دانشجویان در ترم جدید تحصیلی ارائه شود.»
به گفته وی از جمله قابلیت‌های شاتل سرویس در سوپر اپلیکیشن شهرزاد می‌توان به پیشنهاد مسیر با توجه به فراوانی مسافر توسط شهروندان ، قیمت مناسب نسبت به خودروهای مسافربر شخصی ، برنامه ریزی سفر و دسترسی آسان در ساعات مشخص و همچنین ایمنی و راحتی خودرو با توجه به جدید و نو بودن مدل تاکسی ها اشاره کرد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/159670

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی