پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نیروهای مقاومت شامگاه امروز شنبه بار دیگر پایگاه عین الاسد را که مقر نظامیان آمریکایی در غرب عراق است، هدف قرار دادند.

منتشر شده در 7 بهمن 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ منابع خبری شامگاه امروز شنبه گزارش دادند که پایگاه عین الاسد در غرب عراق، با پهپاد هدف قرار گرفته است. این پایگاه محل استقرار نظامیان آمریکایی به شمار می‌رود.

مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای، ضمن بر عهده گرفتن مسئولیت این حمله، تأکید کرد که به حملات خود علیه مواضع اشغالگران آمریکایی ادامه خواهد داد.

ساعتی پیش هم شبکه خبری المیادین گزارش داد که پایگاه نظامیان آمریکا در میدان گازی «کونیکو» واقع در شرق سوریه، هدف حمله راکتی قرار گرفته است.

مقاومت عراق هم تأکید کرد که در ادامه مقاومت در برابر اشغالگران آمریکایی و پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی، پایگاه آمریکا در میدان کونیکو را هدف حمله راکتی قرار داده است.

منابع خبری عراقی شنبه هفته گذشته گزارش دادند که مناطق اطراف پایگاه عین الاسد هدف حمله راکتی قرار گرفت.

منابع عراقی تأکید دارند که حمله مذکور، بزرگترین حمله‌ای بوده است که گروههای مقاومت به پایگاه آمریکا داشته‌اند. برخی از منابع، تعداد راکتهای شلیک شده را ۲۰ عدد اعلام کرده‌اند.

گروههای مقاومت در واکنش به حمایتهای آمریکا از تداوم جنگ غزه، همچنان در حال هدف قرار دادن پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی در منطقه هستند و تأکید دارند که تا اخراج کامل آمریکا از عراق و منطقه، قطعا به این حملات ادامه خواهند داد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/156860

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی