پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

رژیم صهیونیستی
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از حمله سایبری جدیدی به این رژیم خبر دادند که این بار فرودگاه بن گوریون تل آویو را هدف قرار داده است.
منتشر شده در 27 فروردین 1402
در سرویس

شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد، حمله سایبری به فرودگاه بن گوریون تل آویو سامانه‌های الکترونیکی آن را از مدار خارج کرده است.

به نوشته این رسانه عبری زبان، سیستم نظارت گذرنامه فرودگاه بن گوریون به طور کامل از مدار خارج شده است و کارشناسان معتقدند که ناشی از حمله سایبری است.

این اختلال سبب شد تا مسافران خروجی و ورودی به فرودگاه قادر به تکمیل فرایند سفر خود نشده و در این فرودگاه سرگردان باقی بمانند.

روزنامه یسرائیل هیوم هم در گزارشی در این رابطه اعلام کرد، برای بیش از نیم ساعت سیستم‌های گذرنامه فرودگاه بن گوریون به طور کامل مختلف شد و سبب تشکیل صف‌های بسیار طولانی مسافران برای مهر ورود یا خروج گذرنامه شد.

به ادعای این رسانه صهیونیستی،با وجود آن که مشکل توسط مسئولین حل شده اما مشکل صف‌های طولانی همچنان ادامه داشته و سبب تاخیر‌‌هایی در پروازهای خروج شده است، این در حالی است که تعداد پروازهای خروجی فرودگاه بن گوریون امروز نسبت به روزهای دیگر کمتر است.

یسرائیل هیوم همچنین ادعا کرد، در گفتگو با مسئولین فرودگاه آنها این اختلال را داخلی اعلام و خبر حمله سایبری را تایید نکردند.

در همین راستا رسانه‌های عبری زبان صبح امروز یک شنبه اعلام کردند، وسایل هوشمند خانگی آنها شامگاه شنبه دچار اختلالات مختلفی شد و از پخش تصاویری از موشک باران مناطق صهیونیستی گرفته تا بالا و پایین رفتن پرده‌های برقی آنها را به پلیس گزارش داده‌اند.

روزنامه معاریو هم درگزارشی اعلام کرد، هکرها موفق شدند به دوربین‌های مدار بسته منازل مسکونی، پمپ بنزین‌ها و ایستگاه‌های اتوبوس دسترسی پیدا کرده و پایگاه داده‌های پروازهای هوایی اسرائیل را هم در اختیار بگیرند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/9636

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی