پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جهت پرس بررسی میکند
جمعه 25 فروردین سال 1402، روز قدس، روزی که مردم ایران حماسه‌ای جهانی را آفریدند و باز خورد آن جهانی بود.
منتشر شده در 26 فروردین 1402

جمعه 25 فروردین سال 1402 مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که امام خمینی (ره) آن را روز بزرگداشت و حمایت از مردم مظلوم فلسطین نامیده است بار دیگر با شکوهی بیشتر از سالهای گذشته در ایران برگزار شد. امسال شرکت کنندگان در این مراسم حضور بیشتری را نسبت به سالهای قبل داشتند و این حضور را فقط به دلیل حمایت از فلسطین و سیلی زدن به دشمنان اسلام دانستند.

بیش از ۴۰۰۰ خبرنگار، عکاس و تصویربردار داخلی و خارجی راهپیمایی روز قدس را پوشش خبری و رسانه‌ای می‌دهند. از این تعداد ، بیش از ۱۵۰ نفر از عوامل رسانه‌های خارجی مراسم را در سراسر کشور پوشش خبری دادند.

این راهپیمایی باشکوه بازتاب رسانه‌ای خارج از کشور را هم داشت بطوریکه شبکه المیادین با شروع این مراسم به پوشش مستقیم آن پرداخت و از حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی روز قدس خبر داد.

رسانه

خبرنگار المیادین در ایران گزارش داد: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال شاهد مشارکت گسترده در پایتخت یران و دیگر استانهاست. راهپیمایی امسال شاهد حضور بسیار گسترده و بی سابقه در تهران و دیگر استان‌های ایران است.

اسپوتنیک روسیه هم ضمن پوشش راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرهای مختلف ایران گزارش داد: راهپیمایی روز قدس در تهران و هزاران شهر ایران برگزار شد.

رسانه

شبکه المنار هم در گزارش مستقیم خود اعلام کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در بیش از ۱۰۰۰ هر و روستا در جمهوری اسلامی ایران شروع شده است.

رسانهرسانه

پایگاه العهد لبنان هم نوشت: راهپیمایی روز جهانی قدس در بیش از ۱۰۰۰ شهر و روستا در جمهوری اسلامی ایران شروع شده است.

رسانه

شبکه المسیره یمن هم به پوشش مستقیم راهپیمایی روز قدس در ایران پرداخت.

رسانه

خبرگزاری سوریه هم گزارش داد: راهپیمایی گسترده گرامیداشت روز جهانی قدس به نشانه حمایت از ملت فلسین و در مخالفت با اشغالگران اسرائیلی در تهران و شهرهای مختلف ایران در حال برگزاری است.

رسانه

شرکت کنندگان پرچم‌های فلسطین و پلاکاردهایی در حمایت از آرمان فلسطین را حمل کردند و در حمایت از ملت فلسطین و علیه جنایات رژیم صهیونیستی شعار سر دادند.

خبرگزاری فلسطینی شهاب در گزارشی ضمن پوشش راهپیمایی روز جهانی قدس نوشت: مراسم روز قدس در ایران، سوریه و کشورهای دیگر در حال برگزاری است.

پایگاه فلسطین الیوم هم نوشت: مردم ایران در شهرهای مختلف حضور گسترده‌ای در راهپیمایی روز قدس دارند.

خبرنگار شبکه العهد عراق هم از تهران گزارش داد: جمعیت بی سابقه‌ای در تهران و استان‌های ایران در مراسم گرامیداشت روز جهانی قدس حضور پیدا کردند.

رسانه

این راهپیمایی با شکوه به تبعیت در ایران در سراسر جهان نیز با شکوه برگزار شد. این راهپیمایی در کشورهای سوریه، مالزی، تانزانیا، کشمیر، صیدای لبنان، پاکستان و اردن برای ابراز انزجار از رژیم صهیونیستی و همبستگی برای رساندن صدای مظلومان فلسطین به جهان برپا شد.

راهپیمایی این روز مهم برای جهان اسلام در فضای مجازی نیز واکنش‌هایی را به همراه داشت. کاربران فضای رسانه در صفحات شخصی خود با اشاره به شور و غیرت مردم ایران و اینکه همواره و خود جوش مدافع حق مظلوم هستند در صفحات خود نوشتند.

برخی با تیر و کما آمدند تا نشان فلسطین را زنده کنند

رسانه

مردم اصلی ایران بدون فراخوان در پی احقاق حق مظلوم هستند

رسانه

روستایان مردمان همیشه پای کار این انقلابند

رسانه

روز قدس وحشت دشمنان اسلام

رسانه

انقلاب با پشتبانه مردم ایران پابرجاست

رسانه

کلام آخر

این انقلاب به دست همین مردم از گذرگاه زمان ظلم و سمت گذشته است و معنی اصلی ظلم و ظالم را می‌داند. پس تا پای جان خود اجازه نخواهد داد تاریخ ظلم بر این کشور تکرار شود و همیشه یاریگر کشورهای دیگر نیز خواهد بود تا از گذر زمان گذر کنند و جامعه جهانی اسلامی یکپارچه‌ ای را بدست آورد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/9763

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی