پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رهبر انقلاب پس از غرس سه اصله نهال؛

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ضمن تشکر از ملت ایران به خاطر حضور در پای صندوق‌های رای فرمودند: حضور مردم در انتخابات ۱۱ اسفند یک جهاد بود.

منتشر شده در 15 اسفند 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در هفته منابع طبیعی و همزمان با روز درختکاری صبح امروز (سه‌شنبه) سه اصله نهال غرس کردند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از غرس سه اصله نهال ضمن تشکر از ملت ایران به خاطر حضور در انتخابات فرمودند: لازم می‌دانم اشاره کنم به موضوع مهم انتخابات و از ملت ایران تشکر کنم به خاطر حضورشان در پای صندوق‌های رأی. هم یک وظیفه اجتماعی و تمدنی را ملت ایران با این حضور انجام دادند، هم یک جهاد انجام دادند. می‌گوییم جهاد؛ چرا؟ چون در مقابل تبلیغات دشمنان بود.

ایشان افزودند: حدود یک سال تقریباً، دشمنان ملت ایران، دشمنان ایران اسلامی، دشمنان جمهوری اسلامی از اطراف دنیا تلاش کردند که مردم را منصرف کنند از انتخابات و انتخابات را از رونق بیندازند؛ مردم با حضور خودشان در پای صندوق‌ها، در مواجهه با این حرکت دشمنان، یک حرکت بزرگ و حماسه‌آمیزی را انجام دادند، بنابراین این یک جهاد بود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: از دست‌اندرکاران انتخابات هم تشکر می‌کنیم، از مسوولین برگزاری، از مسوولین تبلیغات، از مسوولین امنیت، از همه کسانی که به‌ نحوی به برگزاری انتخابات کمک کردند.

ایشان همچنین با اشاره به سیل اخیر در بلوچستان افزودند: کمک‌ها و امدادهایی که از طرف بخش‌های دولتی و غیر دولتی در حال انجام است، ادامه پیدا کند و کسانی هم که توانایی ورود به امداد و کمک را دارند، برای کمک‌رسانی وارد شوند.

منبع : مهر
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/162791

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی