پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌‌های جداگانه اعلام کرد که سه پایگاه‌ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف حملات امروز خود قرار داده است.

منتشر شده در 5 اسفند 1402
در سرویس

مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌‌های جداگانه اعلام کرد که رزمندگان مقاومت امروز شنبه توانستند سه پایگاه‌ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دهند.

مقاومت اسلامی لبنان در اولین بیانیه خود اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی در راستای حمایت از مردم مقاوم نوار غزه و پشتیبانی مقاومت شجاع و شریف آن، صبح امروز  تجمعات نظامیان دشمن صهیونیستی را در بلندی‌های «الکوبرا» با موشک «برکان» هدف قرار داده است و موشک‌ها مستقیما به اهداف اصابت کرده است.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه دوم خود اعلام کرد که رزمندگان مقاومت، امروز شنبه تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی را در اطراف پایگاه «الضهیره» هدف حملات راکتی خود قرار داده و تلفاتی بر رژیم اسرائیل وارد آورده است.

حزب الله لبنان در سومین بیانیه امروز خود از هدف قرار دادن مرکز نظامی «رامیا» در شمال فلسطین اشغالی با سلاح مناسب خبر داد که مستقیم به اهداف مورد نظر اصابت کرده است.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین تصاویری از هدف قرار دادن مقر فرماندهی تیپ 769 شرقی ارتش رژیم صهیونیستی در پادگان کریات شمونه منتشر کرد.

از آنجا که حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه افزایش یافته و در این تجاوز آشکار رژیم اسرائیل اقدام به نسل کشی می‌کند، مقاومت‌ اسلامی لبنان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین اقدام به حملات پهپادی، راکتی و موشکی به پایگاه‌های رژیم اسرائیل کرده و با افزایش جنایات رژیم صهیونیستی در غزه حملات مقاومت نیز افزایش می‌یابد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/160910

اخبار پیشنهادی

نظرات

2 پاسخ

  1. چه فایده وقتی فلسطین 30 هزار کشته داده. اونا الان زنده میشن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی