پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌‌های جداگانه اعلام کرد که تجمعات نظامیان، پایگاه‌ نظامی و تاسیسات جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف حملات امروز خود قرار داده است.

منتشر شده در 21 دی 1402
در سرویس

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه اول خود اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم مقاوم فلسطین و پشتیبانی از مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان، امروز پنجشنبه تجمعات نظامیان رژیم اسرائیل را در اطراف پایگاه نظامی «المطله» با موشک هدف قرار داده است و موشک‌ها مستقیما به هدف اصابت کردند.

مقاومت اسلامی لبنان با صدور دومین بیانیه خود اعلام کرد: رزمندگان مقاومت اسلامی امروز تجمعات نظامیان اسرائیل را در پایگاه «البغدادی» هدف حملات موشکی خود قرار داده و در نتیجه تلفات قطعی به دشمن وارد کرده است.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین با صدور سومین بیانیه خود اعلام کرد: رزمندگان مقاومت اسلامی امروز پنجشنبه تاسیسات جاسوسی رژیم اسرائیل را در بلندی‌های «کبری» با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده و در نتیجه تلفات و خسارات قطعی به دشمن وارد کرده‌اند.

از آنجا که حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه افزایش یافته و در این تجاوز آشکار رژیم اسرائیل اقدام به نسل کشی می‌کند، مقاومت‌ اسلامی لبنان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین اقدام به حملات پهپادی، راکتی و موشکی به پایگاه‌های رژیم اسرائیل کرده و با افزایش جنایات رژیم صهیونیستی در غزه حملات مقاومت نیز افزایش یافته است.

منبع : تسنیم
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/154500

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی