پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

وزیر کشور:

وزیر کشور گفت: توطئه دشمن در حال حاضر جنگ ترکیبی علیه ایران است که به سنگ خواهد خورد و مثل همیشه نیروهای امنیتی و مدافعان امنیت ما با قدرت با معاندان نظام برخورد می‌کنند

منتشر شده در 6 آبان 1401
در سرویس

وزیر کشور شامگاه پنج‌شنبه در حرم حضرت شاهچراغ در جمع خبرنگاران گفت: عملیات تروریستی چهارم آبان در حرم مطهر شاهچراغ، آخرین مرحله از پروژه‌ای بود که هدف دشمن در آن ایجاد ناامنی و عدم ثبات در کشور بود.

احمد وحیدی تاکید کرد: در این اقدام تروریستی آمریکا، اسرائیل، گروه‌های سلطنت‌طلب، منافقین، داعش و برخی کشورهای غربی دست داشتند و این حادثه پرونده کاملی از جرثومه‌های فساد و تباهی و ترور بود.

وی به شهادت رساندن زنان و مردان و کودکان بی دفاع را آخرین پرده‌ی دشمنان نظام و انقلاب دانست و گفت: این جنایت نشان داد که آنان به هیچ اصل انسانی و اخلاقی پایبند نیستند.

وزیر کشور گفت: در این حادثه، دفاع و دروغ‌گویی مدعیان دروغین حقوق بشر آشکار شد که شعارهای بزرگ بزرگ می‌دهد، اما در عمل حامیان اصلی جنایت هستند و در برابر این حادثه بزرگ بسیاری از آنان خاموش ماندند.

وی بیان کرد: خون این شهدای بزرگ در کنار مضجع شریف حضرت شاهچراغ (ع) بیش از پیش گردن آنان را خواهد گرفت.

وحیدی گفت: دشمنان ما با تیراندازی به بی گناهان و کودکان نشان دادند که در اوج استیصال هستند.

وحیدی اظهار کرد: توطئه دشمن در حال حاضر جنگ ترکیبی  علیه ایران است که به سنگ خواهد خورد و مثل همیشه نیروهای امنیتی و مدافعان امنیت ما با قدرت با آنان برخورد می‌کنند.

معاون اول رئیس جمهور و وزیر کشور با همراهی محمد هادی ایمانیه استاندار فارس، پنجشنبه با حضور در بیمارستان محل بستری مجروحان حادثه تروریستی، از مجروحان و مصدومان این حادثه عیادت کردند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/28781

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی