پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

دیدار 4 ساعته رئیسی و بشار اسد
معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور در فضای مجازی به دیدار 4 ساعته رؤسای جمهور ایران و سوریه اشاره کرد و نوشت: دو رئیس‌جمهور به توافقات بسیار مهمی در راستای عمق دادن به همکاری‌های اقتصادی بلندمدت دست یافتند.
منتشر شده در 13 اردیبهشت 1402
در سرویس

محمد جمشیدی معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به مذاکرات دو جانبه آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه در حساب کاربری خود در فضای مجازی، نوشت:

«مذاکرات آیت‌الله رئیسی و آقای بشار اسد بسیار جدی و سازنده بود و بیش از چهار ساعت طول کشید. دو رئیس‌جمهور ضمن ارزیابی و هماهنگی درباره محیط راهبردی منطقه به‌خصوص در فلسطین، به توافقات بسیار مهمی در راستای عمق دادن به همکاری‌های اقتصادی بلندمدت و سودبخش برای دو ملت دست یافتند.»

به گزارش فارس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه (13 اردیبهشت) در صدر هیأتی بلند در پاسخ به دعوت رسمی رئیس‌جمهور سوریه و برای سفری دو روزه عازم این کشور شده است. 

بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای تحکیم و تقویت روابط سیاسی و گسترش و ارتقای سطح همکاری‌های تجاری دو کشور و نیز امضای اسناد و تفاهم‌نامه‌‌‌های اقتصادی و سیاسی بین تهران و دمشق از جمله برنامه‌های روز اول این سفر است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/8286

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی