پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معاون وزیر کشور:

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه ایران و سوریه در حمایت از جبهه مقاومت برای ایستادگی در برابر رژیم تروریستی و کودک‌کش صهیونیستی، متحد و یکپارچه عمل می‌کنند، گفت: جبهه مقاومت در آستانه پیروزی است.

منتشر شده در 10 بهمن 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ سید مجید میراحمدی در دیدار با حمود صباغ رئیس مجلس سوریه و رئیس دفتر شورای‌عالی امنیت ملی این کشور در دمشق، با تشریح توافق‌ها و محورهای همکاری‌های امنیتی ـ پلیسی اظهار کرد: دوکشور در منطقه و جهان اسلام از موقعیت ژئوپلیتیکی بسیارمهمی برخوردارند.

معاون وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران با یادآوری توطئه‌های آمریکا علیه انقلاب اسلامی و ضداستعماری واستکباری ایران، افزود: این انقلاب، برای آمریکا غیر قابل تحمل بود و از آن زمان تاکنون دست به توطئه های گوناگون زده است.

میراحمدی با اشاره به تحریک صدام و ایجاد جنگ تحمیلی علیه مردم ایران، ادامه داد: در آن شرایط سخت، سوریه به ریاست مرحوم حافظ اسد، تنها کشور عربی بود که درکنار ما بود.

وی خاطرنشان کرد: ملت و مسئولان جمهوری اسلامی نیز متقابلا در تمام صحنه ها وسختی ها کنار مردم و دولت سوریه بوده اند که نقطه اوج آن مقابله با تروریست‌های ساخته وپرداخته رژیم صهیونیستی و آمریکا بود.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور ایران اضافه کرد: در حالیکه بیش از۷۰ درصد سوریه به تصرف تروریست‌ها درآمده بود، فرزندان شجاع ملت ما و شما دریک سنگر جنگیدند و خون پاک شهیدان ایرانی و سوری ممزوج و در یک سنگر بر زمین ریخته شد اما شکست را بر دشمنان تحمیل کردند.

میراحمدی تصریح کرد: امروز هم دو کشور در حمایت از جبهه مقاومت برای ایستادگی در برابر رژیم تروریستی وکودک‌کش صهیونیستی، متحد و یکپارچه عمل می‌کنند و جبهه مقاومت در آستانه پیروزی است.

وی خاطرنشان کرد: ما معتقدیم اشغالگران باید خاک سوریه را ترک کنند و ارتش شجاع سوریه به بازدارندگی درمقابل تهدیدات رژیم صهیونیستی برسد.

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با برشمردن مشترکات دو کشور، اظهار کرد: هدف رژیم صهیونیستی از حمله به نیروهای جبهه مقاومت، تنها گذاشتن سوریه در مقابل رژیم تجاوزگر است اما جبهه مقاومت قدرت آفرین و بازدارنده در مقابل تهدیدات دشمنان است.

منبع : ایسنا
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/157497

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی