پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فیش حقوقی 106 میلیونی کارمند پسماند شهرداری تهران منتشر شد. مدیرعامل سازمان پسماند در این باره گفت: 57 میلیون تومان از عدد منتشرشده مربوط به معوقات قانونی بوده و حقوق فروردین این فرد 34 میلیون تومان است.

منتشر شده در 24 اردیبهشت 1402
در سرویس

رضا شرفی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تهران در گفت و گو با فارس در خصوص فیش حقوقی یکی از کارمندان این سازمان گفت: فیش حقوقی منتشره مشتمل بر معوقات و بدهی‌ها بوده است. 57 میلیون تومان از 106 میلیون عدد منتشر شده مربوط به معوقات قانونی بوده است. حقوق فروردین ماه این فرد 34 میلیون تومان است. به گفته شرفی معوقات 4 ماه فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیر یکجا پرداخت شده است این معوقات ناشی از پرداختی علی‌الحساب نسبت به میزان افزایش قانونی (ابلاغیه شورای عالی کار) بوده است که در موعد مقرر پرداخت نشده است.

مدیرعامل سازمان پسماند شهر تهران ادامه داد: محل کار روزانه فرد مورد نظر در مجموعه آرادکوه مربوط به تفکیک زباله‌‌های عفونی و بیمارستانی است نباید فراموش کرد این مجموعه یکی از محیط‌های سخت و زیان‌آور شغلی است طبق روال دریافت صعوبت کار و دیگر مزایای مصوب جهت استمرار فعالیت در چنین شرایط ابلاغ شده است. ضمنا این فرد 32 سال سابقه کاری داشته و جزء خانواده معزز ایثارگران است.

شرفی تأکید کرد: در راستای شفاف‌سازی و دفاع از زحمات همکارانم در مجموع پسماند آخرین فیش حقوقی مربوط به فروردین 1402 را با اجازه ایشان در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهم علیرغم اعمال افزایش قانونی سال جدید خالص دریافی اینشان در فروردین امسال 34 میلیون و 500 هزار تومان است.

فیش حقوقی

روز گذشته فیش حقوقی 106 میلیونی کارمند پسماند شهرداری تهران منتشر شد. خبرگزاری فارس موضوع را از مسوولان شهری پیگیری کرد و آنها هم وعده رسیدگی دادند.امروز مدیران شهری جلسه ای در این زمینه برگزار  کرده و نتایج را به فارس اعلام کردند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/7183

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی