پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

تلاش بی‌وقفه نیروی دریایی ارتش برای حفظ امنیت کشور/ اهمیت اعزام ناوگروه به آب‌های فراسرزمینی جهت حفظ اقتدار ملی

فرمانده نیروی دریایی ارتش درباره ناوگروه اعزامی به آب‌های فراسرزمینی، گفت: همکاران ما با سلامت کامل در حال انجام وظیفه هستند و با حضور فیزیکی خود، اقتدار ایران را به تصویر کشیده‌اند.
منتشر شده در 10 اردیبهشت 1402
در سرویس

 امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در گفت‌وگویی به اقدامات نیروی دریایی ارتش در زمینه حفظ امنیت کشور اشاره و ضمن تبریک روز ملی خلیج فارس، گفت: آب‌های جمهوری اسلامی ایران به طور کلی به سه دسته تقسیم‌بندی می‌شود. آب‌های بسته، نیمه‌بسته و بخشی نیز آب‌های آزاد و بین‌المللی است که ما از سمت جنوب کشور به اقیانوس‌های آزاد متصل هستیم. 

وی افزود: رسالت همیشگی نیروی دریایی از زمان دفاع مقدس تاکنون، همواره تأمین امنیت خطوط کشور و همچنین تأمین امنیت برای دریانوردان بوده است. من و همرزمانم همواره در حال انجام وظیفه در همین باب هستیم. امروزه عمق نفوذ ژئوپلیتیکی ما در حوزه دریانوردی به وضوح آشکار است. 

فرمانده نیروی دریایی ارتش درباره ناوگروه اعزامی به آب‌های فراسرزمینی، گفت: همکاران ما با سلامت کامل در حال انجام وظیفه هستند و با حضور فیزیکی خود، اقتدار ایران را به تصویر کشیده‌اند، به طور کلی ما امروز از آرامش و امنیت خوبی در حوزه دریایی برخوردار هستیم و این را مدیون خون شهدای عزیزمان هستیم. 

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/8479

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی