پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

وزیر کشور:

احمد وحیدی روز پنجشنبه در حاشیه سفر به استان کرمانشاه در مورد برنامه وزارت کشور برای تغییر استانداران، گفت: غیر از استاندار کرمانشاه، تغییرات دیگری در سطح استانداران داریم.

منتشر شده در 1 دی 1401
در سرویس

وزیر کشور روز پنجشنبه در حاشیه سفر به استان کرمانشاه در مورد برنامه وزارت کشور برای تغییر استانداران، گفت: غیر از استاندار کرمانشاه، تغییرات دیگری در سطح استانداران داریم.

«احمد وحیدی» همچنین از تلاش های استاندار سابق کرمانشاه قدردانی کرد و افزود: ما امروز بعد از یک دوره خدمت صادقانه و بسیار ارزشمند از آقای امیری مقدم استاندار سابق کرمانشاه، تقدیر کنیم.

وی اظهار کرد: آقای امیری‌مقدم در یکسال گذشته فعالیت های بسیار ارزشمندی داشتند که جای قدردانی دارد.

وحیدی همچنین برای آقای «طیب صحرایی» آرزوی موفقیت کرد و افزود: امروز استاندار جدید کرمانشاه را معرفی کنیم.

«احمد وحیدی» وزیر کشور امروز پنجشنبه برای حضور در مراسم تودیع و معارفه استاندار کرمانشاه به این استان سفر کرده و در اولین برنامه خود پس از ورود به کرمانشاه با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان این استان ادای احترام کرد و سپس با آیت الله «مصطفی علما» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار کرد و عصر امروز نیز در مراسم معارفه استاندار کرمانشاه شرکت می کند.

هیات دولت در جلسه روز چهارشنبه ۳۰ آذرماه، «محمدطیب صحرایی» را به عنوان استاندار کرمانشاه معرفی کرد.

«محمدطیب صحرایی» متولد سال ۱۳۵۵ کرمانشاه و دانش‌آموخته دکتری جامعه‌شناسی سیاسی از دانشگاه امام صادق(ع) است. از سال ۱۳۸۶ عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق بوده و در عین حال مسئولیت‌های فرهنگی را در این دانشگاه بر عهده داشته است.

صحرایی پیش از این یکی از گزینه‌های تصدی وزارت آموزش و پرورش در دولت سیزدهم بود.

وی از فعالان عرصه تعلیم و تربیت و مدیر مجتمع آموزشی امام صادق شهر تهران را در کارنامه کاری خود دارد. مسئولیت دفتر اعزام مبلغ، مدیرکل فرهنگی و قائم مقام معاونت دانشجویی دانشگاه از دیگر سوابق صحرایی است.

صحرایی فعالیت‌های دیگری نیز در فضای غیردانشگاهی در قالب فعالیت‌های پژوهشی و اجرایی در حوزه تعلیم و تربیت در ۲ مؤسسه فرهنگی اندیشه روح‌الله و مطالعات راهبردی حکمت صادق(ع) دارد، وی طراح طرح کشوری ایماوا (الگوی یک مدرسه ایرانی و اسلامی)، از مدرسان طرح بینش مطهر و طراح و مجری طرح شهید بهنام محمدی از طرح‌های موفق حوزه تربیتی در مدارس کشور است.

وی عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق (ع) و مدیر مجتمع آموزشی امام صادق (ع) نیز بوده است.

صحرایی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خود را در رشته معارف اسلامی و علوم سیاسی از دانشگاه امام صادق (ع) گذرانده است.

پیش از این «بهمن امیری‌مقدم» استاندار کرمانشاه بود که ۱۵ دی ماه سال ۱۴۰۰ در این سمت منصوب گردید.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی این هجدهمین استانداری است که منصوب می شود و براساس آمار و سوابق پیش از انقلاب نیز استان کرمانشاه ۳۴ استاندار داشته است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/21732

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی