پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

فیلم کامل قمه کشی شروری که با اصابت گلوله پلیس جان باخت منتشر شد.

منتشر شده در 17 شهریور 1400

دو روز قبل فیلم درگیری پلیس با یک شرور در مهر شهر کرج در فضای مجازی منتشر شد که در این فیلم دیده می شد متهم تحت تعقیب با اصابت گلوله پلیس جان خود را از دست داد.

در حالی که گفته می شد این متهم هنگامی مورد اصابت گلوله پلیس قرار گرفته بود که روی زمین افتاده بود،سردار محمدیان در توضیح این اتفاق گفت گفت:«فردی که به وسیله قمه به مغازه یکی از شهروندان حمله کره بود و به اموال آنها آسیب زده بود . اموالی را سرقت کرده بود؛همچنین 4 نفر شامل 3 آقا و یک خانم را مجروح کرده بود.گشت کلانتری در محل حاضر شد و با تیراندازی هوایی و توانمندی پلیس فرد را زمین گیر کردند که تحرکات فرد باعث شد گلوله از اسلحه پلیس شلیک شود و به متهم برخورد کند.کلیه مستندات در اختیار مردم قرار گرفت و کار پلیس شفاف است.این مستندات در اختیار دادستانی و رده های پلیس هم قرار گرفته است.»

بعد از توضیح سردار محمدیان کلیپ کامل درگیری این شرور به نام م.ج مشهور به “کلاغ مهرشهر”  منتشر شد.

در این کلیپ دیده می شود که این فرد وارد یکی از سوپرمارکت های منطقه شده و با صاحب مغازه درگیر می شود.این فرد با وساطت مشتریان دیگر به بیرون از مغازه هدایت می شود اما مجددا به مردم و مغازه دار حمله می کند.سپس در حالی که برهنه شده بود،به خودروهای رهگذران با قمه حمله کرد.

هم زمان با این اقدامات وی،پلیس گشت در صحنه حاضر شد و اقدام به دستگیری کردند که این شرور در جریان این درگیری ها جان خود را از دست داد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/95978

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی