پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد؛

کارشناس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن تشریح وضعیت معابر تهران گفت: تیم‌های پلیس راهور در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند.

منتشر شده در 8 مرداد 1401
در سرویس

سرهنگ مجید رنجبر در خصوص وضعیت معابر در صبح شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱، افزود: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از وضعیت ترافیکی سطح معابر و بزرگراه‌های پایتخت صورت پذیرفت، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک از ابتدای ساعات صبح در معابر شهر تهران بودیم

وی گفت: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک می‌باشند.

سرهنگ رنجبر افزود: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت‌آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از شقایق، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

کارشناس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی گفت: با توجه به تغیر شرایط جوی و فرق کردن حال و هوای بارانی در مسیرها و با لغزنده شدن معابر در شهر تهران سرعت خودروها کند تر شده و همین امر باعث کندی حرکت و کاهش سرعت‌ها در سطح معابر می‌شود.

سرهنگ رنجبر افزود: موتور سواران در شرایط بارانی و لغزنده بودن معابر از موتورسیکلت استفاده نکرده و هیچ گاه از خطوط ویژه و اضطرار عبور نکنند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/42072

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی