پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

باشگاه الاتحاد درباره اتفاقات شب گذشته بیانیه‌ای منتشر و توضیحاتی ارائه داد.

منتشر شده در 11 مهر 1402
در سرویس

تیم‌های سپاهان ایران و الاتحاد عربستان قرار بود از ساعت 19:30 شب گذشته در دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم بروند، اما در نهایت تیم الاتحاد حاضر به حضور در زمین و انجام این بازی نشد. ناظر AFC هم در نهایت انجام این بازی را لغو کرد و حالا باید منتظر ماند و دید کنفدراسیون فوتبال آسیا چه تصمیمی در این خصوص خواهد گرفت.

باشگاه الاتحاد که در این بازی کریم بنزما را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار نداشت، بیانیه‌ای در خصوص اتفاقات شب گذشته منتشر کرد. در بیانیه این باشگاه عربستانی آمده است: «باشگاه الاتحاد تصریح می‌کند که روز دوشنبه پس از ورود به ورزشگاهی که قرار بود بازی با سپاهان ایران در آن برگزار شود، ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که این بازی برگزار نخواهد شد. با توجه به تاریخ مشخص شده و اینکه تیم می‌تواند ورزشگاه را ترک کند، بر همین اساس اعضای تیم و باشگاه، ورزشگاه را به مقصد فرودگاه ترک کردند.

باشگاه الاتحاد صحت این تصمیم را پیگیری خواهد کرد و از AFC می‌خواهد که حقوق باشگاه را که طبق قوانین و مقررات تضمین شده، حفظ کند. در این زمینه، باشگاه از توجه و پیگیری‌های سفیر عربستان سعودی در جمهوری اسلامی ایران، وزارت ورزش عربستان و فدراسیون فوتبال عربستان تشکر می‌کند».

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/141779

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی