پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی گفت:

مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بودجه یک هزار و پانصد میلیارد تومانی که در فضای مجازی در تخصیص و هزینه کرد آن مسائلی مطرح شده تاکنون اصلا تخصیص نیافته است.

منتشر شده در 17 آبان 1400
در سرویس

حامد علامتی مدیرکل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: این بودجه مربوط به تبصره ۶ قانون بودجه سال‌جاری است که از محل مازاد درآمد اپراتورها به شرط رسیدن به رقم ۷ هزار میلیارد تومان، قابل وصول خواهد بود، اما چنین درآمدی وصول نشده و از این محل به سازمان تبلیغات اسلامی، ریالی اختصاص نیافته است که در صورت تحقق این درآمد، حداکثر اعتباری که به سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری قابل تخصیص خواهد بود، ۳۰۰ میلیارد تومان است و اعدادی که در رسانه‌ها مطرح می‌شود، دقیق نیستند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان برنامه و بودجه با گذشت ۸ ماه از سال، چنین تخصیصی را به سازمان تبلیغات اسلامی نداده و این سازمان پیگیر تحقق و وصول بودجه برای انجام تکالیف قانونی است.

مدیرکل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: به رغم پیگیری‌ها، تاکنون ریالی از این محل دریافت نشده است و ما آمادگی داریم بعد از دریافت اعتبار، علاوه بر انجام تکالیف قانونی در حوزه فضای مجازی، حمایت‌های لازم را از فعالان این حوزه و حلقه‌های میانی، نظیر تشکل‌ها و فعالان دغدغه مند این حوزه انجام دهیم.

علامتی با رد تشکیک و ابهام در هزینه کرد بودجه یک هزار و پانصد میلیارد تومانی در فضای مجازی بیان کرد: خبر منتشرشده در برخی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی از اساس نادرست بوده و بهتر است واقعیت‌ها به اطلاع مردم برسد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/86202

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی