پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه گفت: در جنگ، سلاح مؤثر است به همین جهت به دنبال تولید و در اختیار گرفتن پیشرفته‌ترین سلاح‌ها هستیم، اما به آن‌ها تکیه نمی‌کنیم و از سلاح معجزه نمی‌خواهیم؛ بلکه به خدا تکیه می‌کنیم چون این رمز پیروزی ماست.

منتشر شده در 2 مرداد 1401
در سرویس

سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه امروز در جشنواره مالک اشتر سپاه اظهار داشت: چه افتخاری بالاتر از اینکه یک پاسدار هدف محوری آمریکاست و وقتی زمین می‌افتد، دشمن از شهادت این پاسدار احساس می‌کند جهان را تصرف کرده است؛ البته که این عظمت دشمن نیست، بلکه عظمت آن پاسدار است.

وی افزود: در جنگ، سلاح مؤثر است به همین جهت به دنبال تولید و در اختیار گرفتن پیشرفته‌ترین سلاح‌ها هستیم، اما به آن‌ها تکیه نمی‌کنیم و از سلاح معجزه نمی‌خواهیم؛ بلکه به خدا تکیه می‌کنیم چون این رمز پیروزی ماست.

سردار سلامی ادامه داد: وقتی به خدا نگاه می‌کنید، هیبت و هیکل هر قدرتی به تعبیر قرآن کوچکتر از یک پشه است. وقتی از دشمن نمی‌ترسید، حرکت می‌کنید. ترس، توقف می‌آورد و در مقابل، ایمان، ترس را زائل می‌کند. انسان مؤمن از پا نمی‌نشیند. مؤمن هرچه به خطر نزدیک‌تر می‌شود، قدرتمندتر می‌شود. این خاصیت ایمان است.

آئین معرفی برگزیدگان دوازدهمین جشنواره مالک اشتر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، با شعار “تکوین و تکامل قدرت سپاه” و با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه، فرماندهان نیروهای چندگانه سپاه، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، فرماندهان رده های هم‌تراز و سپاه های استانی و همچنین برگزیدگان در بخش های مختلف ماموریتی و تخصصی امروز در مجتمع فرهنگی کوثر ولایت ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/42943

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی