پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

بهادری جهرمی:

بسیاری از آسیب‌های فرهنگی نتیجه حیازدایی در فضای مجازی است / دولت قبل اعتقادی به ساخت مسکن نداشت

سخنگوی دولت گفت: بخش زیادی از آسیب‌های فرهنگی و واکنش‌های دختران و پسران نسبت به مسائل نتیجه رهاشدگی فضای مجازی و حیات زدایی در این عرصه است.
منتشر شده در 21 اردیبهشت 1402
در سرویس

بهادری جهرمی پیش از ظهر پنجشنبه در جمع مدیران هیئت‌های رزمندگان سراسر کشور در سالن همایش مرکز فقهی ائمه اطهار قم در سخنانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برآمده از هیئت هاست و هیئت‌های مذهبی در استمرار حرکت انقلاب نقش بسیار مهمی دارند افزود: برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر در عرصه‌های مختلف نیازمند انقلاب در بخش‌های گوناگون هستیم و بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب نیز در این راستا بوده است.

سخنگوی دولت گفت: نباید منتظر بود تا دیگران مشکلات ما را حل کنند که این تفکری اشتباه است.

وی با بیان اینکه مکتب اهل بیت و حسینی رمز پیروزی ماست افزود: امروز در عرصه بین‌المللی شاهد تقابل جبهه حق علیه باطل هستیم و در این راستا هجمه‌های زیادی از سوی استکبار بر کشور ما تحمیل می‌شود چرا که شاهد موفقیت‌هایی جمهوری اسلامی هستند و نمی‌توانند این شرایط کشور ما را تحمل کنند.

بهادری جهرمی عنوان داشت: باید کار هیئت سامان یابد تا در عرصه‌های فرهنگی به کشور کمک کنند که اگر خانواده‌ها هیئتی شدند در این صورت آسیب‌ها نیز کم خواهد شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران با کنار زدن رژیم طاغوت که در حقیقت به دنبال اجرای اهداف استکبار در منطقه بوده سیلی محکمی بر دشمنان زده است و به همین دلیل آنان برای مقابله با کشور ما تلاش می‌کنند.

دبیر هیئت دولت با بیان اینکه انقلاب اسلامی در طول سال‌های پس از انقلاب همواره با صاحبان قدرت در عرصه جهانی در حال مقابله بوده است افزود: در طول این سال‌ها دشمنان هر آنچه که توانستند در راستای جلوگیری از پیشرفت کشور به کار بستند، اما خوشبختانه ما در بخش‌های مختلفی به مسیر خود ادامه دادیم.

وی گفت: مشکلات و مسائلی که امروز در کشور وجود دارد نتیجه ضعف گذشت است.

بهادری عنوان داشت: در سال‌های گذشته تولید خودرو در کشور ما با کاهش شدیدی مواجه بود و تولید خودرو از یک میلیون و ۷۰۰ هزار دستگاه در سال ۱۴۰۰ به ۸۰۰ هزار دستگاه رسید.

سخنگوی دولت عنوان داشت: یکی از برنامه‌های جدی دولت حوزه مسکن است که در این بخش نیز در دوره گذشته عقب افتادگی‌های بسیاری داریم و وزیر وقت می‌گفت نباید مسکن ساخت.

دبیر هئیت دولت ابراز داشت: افزایش تولید و عرضه خودرو یکی از برنامه‌های دولت است و امسال تلاش می‌شود تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه در خودرو تولید شود.

بهادری جهرمی با اشاره به آسیب‌های فضای مجازی در دهه‌های گذشته در کشور بیان داشت: بخش زیادی آسیب‌های فرهنگی و واکنش‌های امروز دختران و پسران نسبت به مسائل نتیجه رهاشدگی فضای مجازی و حیات زدایی در این عرصه است.

وی افزود: دولت معتقد است که باید به مردم بازگشت و در این مسیر از ظرفیت‌های مختلف در عرصه‌های گوناگون از جمله دانش بنیان‌ها استفاده کرد.

سخنگوی دولت بیان داشت: در دولت سیزدهم در هر ماه میزان فروش نفت ما بیشتر شده است و این در حالی بوده است که در دولت گذشته خلق پول در دستور کار قرار داشت که نتیجه آن تورم امروز است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/7445

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی