پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) برگزار می‌شود؛

همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در ورزشگاه آزادی تهران مراسم محفل قرآنی امام حسنی‌ها برگزار خواهد شد.

منتشر شده در 7 فروردین 1403
در سرویس

همزمان با میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع)، بزرگترین اجتماع قرآنی در استادیوم صدهزار نفری آزادی با عنوان «محفل قرآنی امام حسنی‌ها» برگزار خواهد شد. در روزهای گذشته اقدامات لازم پیرامون سهولت در ورود و خروج عموم مردم، چگونگی تردد از طریق تونل‌ها به استادیوم آزادی، محل استقرار پارکینگ خودروها انجام شده است تا این مراسم قرآنی به نحو مطلوب در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شود.

اجتماع بزرگ محفل امام حسنی‌ها امروز سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳ از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷ با حضور پرشور خانواده‌ها در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود.

همانطور که انتظار می‌رود برای رفتن به ورزشگاه آزادی سرویس‌های حمل‌ونقل عمومی در دسترس هستند.

استادیوم آزادی با ماشین شخصی

از جایی که هستید خود را به اتوبان تهران کرج برسانید. از آنجا بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری بروید و مسیر خود را در بلوار استادیوم آزادی پیش ببرید.

چطور با اتوبوس به ورزشگاه آزادی برویم؟

برای رفتن به ورزشگاه آزادی می‌توانید از سرویس‌های حمل و نقل عمومی استفاده کنید. اگر می‌خواهید با اتوبوس به محفل قرآنی امام حسنی‌ها بروید باید قدری هم پیاده روی کنید. در فاصله‌ای نه چندان نزدیک از درب غربی ورزشگاه یک ایستگاه اتوبوس وجود دارد. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس مترو استادیوم است که دسترسی به این مکان را آسان‌تر می‌کند. ایستگاه اتوبوس پارک مریم، ایستگاه اتوبوس هلیکوپتر سازی و ایستگاه اتوبوس صنایع هوایی از دیگر ایستگاه‌های نزدیک به ورزشگاه آزادی هستند.

چطور با مترو به ورزشگاه آزادی برویم؟

اگر می‌خواهید با مترو به محفل قرآنی امام حسنی‌ها بروید می‌توانید از خط ۵ مترو استفاده کنید. ایستگاه ورزشگاه آزادی بین دو ایستگاه ارم سبز و چیتگر قرار دارد. این ایستگاه در ضلع جنوبی ورزشگاه آزادی واقع شده و تقریباً ۹۰۰ متر با آن فاصله دارد. ایستگاه اتوبوس مترو ورزشگاه آزادی و پایانه تاکسی استادیوم آزادی در مجاورت مترو استادیوم آزادی قرار دارند.

بزرگترین مراسم محفل قرآنی کشور در ورزشگاه آزادی/ همه چیز آماده یک گردهمایی با شکوه +عکس و فیلم

درخواست پلیس راهور از مردم

جانشین پلیس راهور تهران از مردم خواست تا امروز از توقف در حاشیه معابر استادیوم آزادی خودداری کرده و با پلیس راهور برای برگزاری مراسم محفل امام حسنی ها همکاری کنند.

تدارک تمهیدات ایمنی و بهداشتی برای حضور خانواده‌ها در محفل قرآنی

دانیال خسروی، مسوول فنی برگزاری برنامه محفل قرآنی امام حسنی ها، در رابطه با نحوه آماده سازی ایمنی این اجتماع قرآنی گفت: تمام تمهیدات ایمنی برای حضور خانواده‌ها در جشن قرآنی وجود دارد.

در این مراسم چهره‌های مشهوری همچون قاریان بین المللی، داوران برنامه قرآنی تلویزیونی «محفل»، حسین طاهری و ابوذر روحی مادحین اهل‌بیت و دیگر چهره‌های فرهنگی_قرآنی حضور پیدا می‌کنند.

همچنین طی ایده‌ای از سوی مسولان برگزاری محفل قرآنی امام حسنی‌ها امروز برای ابراز همدردی با مردم غزه و یادبود شهدای غزه از شرکت کنندگان در این مراسم بزرگ خواسته‌ شده تا هر کدام تصویر یکی از شهدای غزه را روی تلفن همراه خود داشته و به نمایش بگذارند.امروز سه‌شنبه ۷ فروردین‌ماه همزمان با میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع)، بزرگترین اجتماع قرآنی ایران از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ در ورزشگاه آزادی با عنوان «محفل قرآنی امام حسنی‌ها» برگزار می‌شود.

قبل از آغاز مراسم بزرگترین محفل قرآنی ایران در ورزشگاه آزادی، افطاری بر روی صندلی‌های ورزشگاه قرار داده شد.

منبع : مشرق نیوز
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/165158

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی