پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

مراسم مردمی بزرگداشت شهید آیت‌الله عباسعلی سلیمانی با حضور فرزندان آن شهید، مسئولین و مردم شهیدپرور زاهدان در مصلی قدس این شهرستان برگزار شد.
منتشر شده در 13 اردیبهشت 1402
در سرویس

از زاهدان، ظهر امروز مراسم مردمی بزرگداشت شهید آیت‌الله عباسعلی سلیمانی با حضور فرزندان آن شهید، مسئولین و مردم شهیدپرور زاهدان در مصلی قدس این شهرستان برگزار شد.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان در این مراسم ضمن تبریک و تسلیت شهادت آیت‌الله سلیمانی به خانواده ایشان و عموم مردم استان عنوان کرد: شهید عباسعلی سلیمانی مزد یک عمر خدمت در راه دین، تبلیغ معارف اسلامی و خدمت خالصانه به مردم را با شهادت گرفت.

امام جمعه زاهدان افزود: دستیابی به مقام شهادت توسط شهید سلیمانی عامل کمال ایشان و باعث تسلی دل خانواده، مردم و بازماندگان بود اما از جهتی دیگر باید به یکدیگر تسلیت بگوییم چرا که جامعه ما شخصیت ارزشمندی را به سادگی از دست داد و این برای جامعه مایه خسارت است.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان بیان داشت: توفیق حضور در مراسم تشییع پیکر شهید آیت‌الله عباسعلی سلیمانی حاصل شد و اقشار مختلف مردم نیز حضور گسترده‌ای در مراسم تشییع، تدفین و گرامیداشت ایشان داشتند.

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: ما باید تلاش کنیم و ادامه دهنده راه شهدا باشیم تا خداوند نیز لطف خود را شامل حال ما کند.

وی گفت: مردم اخلاق، پشتکار، سخنوری، تواضع و مردم‌داری شهید آیت‌الله سلیمانی را مشاهده کردند و همین امر سبب شد تا توفیق شهادت پیدا کنند.

امام جمعه زاهدان اضافه کرد: این دنیا کشتزار ماست و هرچه اینجا میکاریم در قیامت نیز برداشت می‌کنیم پس تا می‌توانیم باید عمر خود را صرف خدا، دین خدا و مردم کنیم.

آیت‌الله محامی تصریح کرد: باید از شهید عباسعلی سلیمانی درس اخلاق، تواضع، خدمت به مردم و تحکیم وحدت بگیریم و ایشان را الگوی خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی از حضور فرزندان شهید آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در این مراسم اظهار داشت: که خداوند توفیق حاصل کند تا بتوانیم راه شهدا را ادامه داده و از زندگی شهدا درس بگیریم.

همچنین در پایان این مراسم جواد سلیمانی فرزند  شهید آیت‌الله عباسعلی سلیمانی نیز ضمن قدردانی از ابراز همدردی اقشار مختلف مردم سیستان و بلوچستان عنوان کرد: شهید آیت‌الله عباسعلی سلیمانی تمام عمر خود را در راه خدمت به مردم صرف کرده و شهادت مزد تلاشهای ایشان بود.

لازم به ذکر است سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز از حاضران در این مراسم بود.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/8253

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی