پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

وزیر افراطی صهیونیست:

یک وزیر افراطی کابینه رژیم اشغالگر با اشاره به اینکه اسرائیل نتوانسته از امنیت شهرک‌نشینان خود محافظت کند اعلام کرد که باید با سرافکندگی اعتراف کنیم شکست خوردیم.

1
منتشر شده در 24 مهر 1402
در سرویس

«بزالل اسموتریچ» وزیر دارایی کابینه رژیم صهیونیستی که یکی از افراطی‌ترین و فاشیست‌ترین وزرای صهیونیست است به شکست کابینه و سرویس امنیتی این رژیم مقابل مقاومت فلسطین اعتراف کرد.

اسموتریچ در اظهاراتی که توسط رسانه‌های عبری منتشر شد گفت: ما باید مسئولیت اتفاقاتی که افتاده و خواهد افتاد را بر عهده بگیریم و با درد و سرافکندگی اعتراف کنیم که شکست خوردیم.

وی افزود: بله، کابینه و سرویس امنیتی اسرائیل در محافظت از امنیت اسرائیلی‌ها شکست خوردند.

شکاف‌ سیاسی داخل کابینه اسرائیل با وجود تشدید روند جنگ در غزه، بالا گرفته است و مسئولان این رژیم همدیگر را مسئول شکست در جنگ غزه می‌دانند. مسئولان صهیونیست همچنان از زیر بار پذیرش مسئولیت شکست گسترده در روز شنبه گذشته فرار می‌کنند و یکدیگر را در این زمینه متهم می‌کنند، این در حالی است که ایهود باراک نخست وزیر وقت رژیم صهیونیستی گفته است که چنین شکستی تاکنون در اسرائیل سابقه نداشته است. نوعام تیبون فرمانده سابق سپاه شمالی ارتش رژیم صهیونیستی نتانیاهو و کابینه وی را مسئول اصلی این شکست معرفی کرده است. وی در اظهاراتی در شبکه 12 تلویزیون اسرائیل اعلام کرد که عملیات طوفان الاقصی یک شکست جنون‌آمیز و بزرگترین شکست در تاریخ اسرائیل بود.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/144589

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی