پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت که رسانه اجتماعی «توییتر» که ایلان ماسک به تازگی آن را خریداری کرده، در سراسر جهان به نشر اکاذیب مشغول است.

منتشر شده در 14 آبان 1401
در سرویس

خبرگزاری رویترز گزارش داد که توییتر گرچه نیمی از کارکنان خود را دیروز اخراج کرد، با این حال اعلام کرده که میزان اخراجی ها در بخش ممانعت از انتشار اخبار کذب کمتر بوده است. در همین حال آگهی‌دهندگان نیز با نگرانی از نحوه مدیریت محتوا در این تارنما از درج آگهی در آن صرف نظر می کنند.

بایدن که در آستانه انتخابات میاندوره ای ۱۷ آبان برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای حزب دموکرات به ایالت ایلینوی رفته بود، گفت: نگرانی ما از چیست؟ ایلان ماسک رسانه ای را خریداری می کند که در سراسر جهان دروغ منتشر می کند. (توییتر) دیگر هیچ دبیری در آمریکا ندارد. چطور انتظار داشته باشیم که کودکان درک کنند که چه چیز در معرض خطر است؟

ایلان ماسک وعده داده که آزادی بیان را به توییتر بازگردانده و در عین حال مانع از افول توییتر شود. با این حال برخی از آگهی‌دهندگان مطرح ماه هاست که از خرید توییتر به دست ماسک در هراسند.

پیشتر ۲ منبع آگاه به رویترز گفته بودند که ماسک از مدیران این شرکت درخواست کرده تا سالانه یک میلیارد دلار در هزینه های زیرساختی، صرفه‌جویی کنند.

مدیر تسلا تاکنون در جریان پاکسازی در سطوح بالای توییتر، مدیرعامل و مدیران ارشد مالی و حقوقی آن را برکنار کرده و برخی مدیران دیگر در بخش های آگهی، بازاریابی و منابع انسانی نیز به اختیار خود کناره گیری کرده اند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/27489

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی