پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس:

بیرانوند گفت: زمانی که بازیکن ملوان به من نزدیک شد خودم را عقب کشیدم و برخوردی با او نداشتم.

منتشر شده در 28 مهر 1401
در سرویس

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس درباره برتری این تیم برابر تیم ملوان اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و سه امتیاز ارزشمندی را  گرفتیم. ملوان نشان داد تیم بسیار باکیفیتی است که جایش اینجای جدول نیست. ملوان یک بازی خیلی خوب مقابل ما انجام داد، اما به این دلیل که پرسپولیس تیمی است که بازیسازی می‌کند و مالکیت توپ دارد، زمین مقداری ما را اذیت کرد. با این وجود خدا را شکر که توانستیم از تک موقعیت استفاده کنیم و سه امتیاز را بگیریم.
به مهدی مومنی گفتم که واقعا نزدمت!
او درباره اینکه آیا در صحنه جنجالی بازی برخوردی با مهدی مومنی داشت؟ گفت: وقتی اتفاقاتی می‌افتد یک مربی می‌گوید من مربیگری نمی‌کنم، اما همانجا به مهدی مومنی گفتم واقعا نزدمت! صد در صد همه فیلم را دیدند و قبل از اینکه به من برسد، افتاد. البته ۲ نفر از بازیکنان ما او را سد کرده بودند و من هم وقتی به مهدی نزدیک شدم، می‌دانستم هیچ راهی جز برخورد با من ندارد. اگر دقت کنید می‌بینید کاملا خودم را عقب کشیدم.

علی صفایی اروپایی داوری کرد
دروازه‌بان پرسپولیس تصریح کرد: علی صفایی امروز داوری فوق‌العاده‌ای انجام داد و در صحنه‌هایی که اجازه می‌داد تیم‌ها بازی کنند، حس می‌کردم داور را از آن طرف آب آورده‌اند و واقعا اروپایی داوری کرد. به بازی خیلی سرعت می‌داد و کمتر داوری را دیده‌ام که این خطا‌ها را بگیرد.

منظورم لوکادیا نبود که تعویض شود
بیرانوند درباره اینکه در صحنه‌ای از بازی به کادرفنی گفت لوکادیا را تعویض کنید، زیرا پرسپولیس با او ۱۰ نفره بازی می‌کند، اما این بازیکن ۳، ۲ دقیقه بعد گلزنی کرد، گفت: منظور من یکی از بازیکنان دیگرمان بود که مصدوم شده بود و به من گفت نمی‌توانم بازی کنم. من هم گفتم کاش او را تعویض کنند و به بازیکنان گفتم ۱۰ نفره بازی می‌کنیم، اما در نهایت همان بازیکن ۱۰۰ دقیقه برای ما بازی کرد! بعد از بازی هم به خودش گفتم واقعا از عملکردش راضی نبودم!

صفایی پنالتی هم می گرفت از او تعریف می کردم
او درباره  اینکه اگر علی صفایی آن صحنه را پنالتی می‌گرفت باز هم از او تعریف می‌کرد؟ گفت: وقتی پنالتی نبود، چرا باید بگیرد. شک نکنید اگر پنالتی هم می‌گرفت از  او تعریف می‌کردم، زیرا یکی از بهترین داوران ایران است. اصلا نباید به من کارت می‌داد، اما داد. با این وجود باز هم از صفایی تعریف می‌کنم.   همه هم دیدند آن صحنه پنالتی نبود.

دروازه‌بان پرسپولیس درباره اظهارنظر مهدی مومنی مبنی بر اینکه آن حرکت پنالتی بود، گفت: حتما صحنه را ندیده است.

بیرانوند درباره وضعیت کمر خودش، گفت: این موضوع را مقداری شلوغ می‌کنند. نمی‌دانم کمر من چه مشکلی دارد.

او درباره  اینکه سرمربی تیم ملی مقداری این موضوع را حساس کرده است، عنوان کرد: فیله بینی‌ام مقداری گرفته است. مشکلی ندارم و خیال‌تان راحت باشد که با تمام قوا به جام جهانی می‌روم.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/29823

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی