پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد

در معاملات روز یکشنبه احتمالا در قدم اول نمادهای بزرگ‌تر بازار به سمت تعادل رفته و کم کم شاهد این اتفاق در نمادهای کوچک‌تر باشیم.

منتشر شده در 24 اردیبهشت 1402
در سرویس

علی فراقی کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه با توجه به رفتار معاملاتی بازار در اواخر معاملات روز شنبه شاهد حرکت‌های قابل توجهی خصوصاً از حقوقی‌های نمادهای بازار بودیم، گفت: اکثراً نمادهای قابل توجه بازار تحرکاتی را شاهد بودند و همانطور که قبل تر به آن اشاره شده بود بهتر می‌تواند در فروکش کردن هیجانات بازار و تشکیل یک پیووت یا چرخش قیمتی در بازار باشد.

وی افزد: به نظر می‌رسد به احتمال بالایی بازار روز آینده را بسیار مساعدتر را نسبت به روز اول هفته پشت سر بگذارد و در قدم اول نمادهای بزرگ‌تر بازار به سمت تعادل رفته و کم کم شاهد این اتفاق در نمادهای کوچک‌تر باشیم که در صورت حفظ این روند بازار می‌تواند با تعادل مثبت به کار خود پایان دهد و بتواند نقطه شروع حرکت این هفته بازار به سمت مثبت باشد در پایان هم می‌توان انتظار بازدهی بهتر در روز آتی بر روی برخی تک سهم‌های بازار را داشت و نمی‌توان صنعت خاصی را برای بهترین بودن از لحاظ بازدهی قیمتی مدنظر قرار داد.

فراقی در پایان گفت: در پایان هم به احتمال بالایی در حرکت به سمت بالای بازار شاهد یک موج کوچک عرضه‌ای خواهیم بود که در صورت جوابگویی مناسب بازار گردان می‌توان صرفاً یک اصلاح با تایم کوتاه را در بازار شکل دهد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/7223

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی