پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

مقاومت فلسطین:
گروههای مقاومت فلسطین با انتشار بیانیه‌ای، ضمن تمجید از صبر و جهاد مردم این کشور در برابر صهیونیستهای اشغالگر، تأکید کردند که انتقامگیری ادامه دارد.
منتشر شده در 21 اردیبهشت 1402
در سرویس

 تجاوز وحشیانه رژیم موقت صهیونیستی، امروز پنجشنبه، برای سومین روز متوالی  ادامه دارد؛ به نحوی که صهیونیستها در حال هدف قرار دادن مواضع مقاومت در نوار غزه هستند. مقاومت فلسطین نیز در دومین روز تجاوز صهیونیست‌ها، پاسخ موشکی و راکتی خود علیه صهیونیست‌ها را آغاز کردند و تا به این لحظه ادامه دارد.

گروههای مقاومت فلسطین با انتشار بیانیه‌ای، ضمن تمجید از صبر و جهاد مردم این کشور در برابر صهیونیستهای اشغالگر، تأکید کردند: ما در سومین روز از عملیات انتقام آزادگان، با افتخار، شهدای قهرمانی تقدیم کردیم که در صدر آنان، علی غالی و احمد ابودقه، شهدای فرمانده گردانهای القدس قرار دارند.

خبرگزاری شهاب ضمن نقل این بیانیه گزارش داد، گروههای مقاومت با تأکید بر اینکه بر عهد و پیمان خود با شهدا باقی خواهند ماند، تصریح کردند: عقب‌نشینی نخواهیم کرد و ترورها، فقط باعث قدرت ما خواهد بود.  انتقامگیری ما ادامه دارد.

این گروهها خطاب به رژیم صهیونیستی گفتند: به دشمن ترسو می‌گوییم که با در پیش گرفتن سیاست بمباران منازل غیر نظامیان، دچار اشتباه شده است و دست قدرتمند مقاومت خواهد توانست به آن ضربه بزند.

 ارتش رژیم صهیونیستی بامداد سه‌شنبه اعلام کرد که عملیات نظامی جدیدی با نام «الدرع و السهم» (سپر و پیکان)، را علیه نوار غزه آغاز کرده و حملات به مواضع جنبش مقاومت جهاد اسلامی برای سه روز ادامه خواهد داشت. در دومین روز تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین از آغاز عملیات«ثأر الاحرار» (انتقام آزادگان) خبر داد.

همزمان با تداوم حملات جنایتکارانه رژیم موقت صهیونیستی در بامداد پنجشنبه و ترور فرمانده ارشد جهاد اسلامی در خان‌یونس، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که از آغاز حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه از بامداد سه‌شنبه، ۲۵ نفر به شهادت رسیده و ۷۶ نفر مجروح شدند که حال برخی از آن‌ها وخیم گزارش می‌شود.

در مقابل رسانه‌های صهیونیستی نیز اعلام کرد که در نخستین روز پاسخ مقاومت به این تجاوز، دست‌کم ۵۰۰ راکت و موشک به سوی اراضی اشغالی شلیک شده و خسارات زیادی به بارآورده است.

حملات راکتی نیروهای مقاومت، بعد از ظهر امروز بار دیگر شدت گرفته است و منابع فلسطینی گزارش دادند که این حملات، ساحل عسقلان واقع در فلسطین اشغالی و شهرک «نتیف هعسراه» را هدف قرار داده است. در پی این حملات، آژیرهای خطر، مجددا در شهرکهای صهیونیستی از جمله ناحل غوز و منطقه کرم ابوسالم به صدا درآمده است. منابع فلسطینی می‌گویند که از صبح امروز، بیش از ۵۰ خمپاره به سمت کرم ابوسالم شلیک شده است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/7406

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی