پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: به علت همزمان بودن با ماه مبارک رمضان، رژه نیروهای پیاده انجام نخواهد شد و فقط رژه محمول برگزار می‌شود.
منتشر شده در 23 فروردین 1402
در سرویس

امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش در گفتگو با رادیو درباره برگزاری رژه 29 فروردین، اظهار داشت: تصمیم بر این است که به علت همزمان بودن با ماه مبارک رمضان، رژه نیروهای پیاده انجام نشود و فقط رژه محمول (نمایش تجهیزات) در تهران و سایر مراکز استان‌ها انجام می‌شود.

وی افزود: رژه محمول خودرویی و رژه هوایی و دریایی که خیلی هم گسترده است و پیش بینی‌های خیلی خوبی انجام شده و امیدواریم که قطعا مورد توجه ملت قهرمان ایران اسلامی هم قرار بگیرد.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: ارتش در ماموریت‌هایش مباحث آموزشی را دارد که در طول سالیان گذشته و سال گذشته به خوبی این برنامه‌ها را مطابق با نیازهای روز انجام داده، در بحث تامین تجهیزات با وجود همه تحریم‌ها، در سال 1401 موفقیت‌های بسیار خوبی در بحث الحاق تجهیزات زمینی، پدافند، هوایی و دریایی به توان رزم ارتش جمهوری اسلامی ایران داشتیم.

سیاری تصریح کرد: در زمینه انجام رزمایش‌ها در سطح وسیع و گسترده رزمایش‌های متعددی در طول سال انجام می‌دهیم، اما بزرگترین رزمایش ما رزمایش مشترک ذوالفقار ارتش است که در سطح ارتش انجام می‌شود و در آن توانمندی نیروها را ارزیابی می‌کنیم.

وی ادامه داد: امروز اعلام می‌کنیم که ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد در مقابل هر گونه تهدید بایستد و هرگونه تهدیدی علیه حدود و ثغور میهن عزیزمان را خنثی کند و اجازه ندهد که هیچ کسی بتواند خدایی نکرده تعرضی نسبت به کیان ایران اسلامی داشته باشد.

سیاری بیان داشت: ارتش جمهوری اسلامی ارتش مردمی است از جنس مردم است و افتخار می‌کند که همیشه مردم شریف و هموطنان عزیزمان، از سربازان خود در ارتش پشتیبانی لازم را انجام می‌دهند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/10003

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی