پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: امدادرسانی به سیلزدگان اواخر دیماه امسال در شهرستان‌های زابل، نیمروز، هیرمند، هامون، زهک، نیکشهر، زاهدان، چابهار و راسک در این استان به اتمام رسید.

منتشر شده در 3 بهمن 1401
در سرویس

علیرضا میربهاءالدین روز دوشنبه اظهارداشت: نیروهای جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در بیش‌از یک هفته اخیر به حدود ۲ هزار نفر آسیب دیده در ۹۱ روستای ذکر شده استان در قالب ۶۲ تیم عملیاتی امدادرسانی کردند.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به برودت هوای سرد بویژه در مناطق شمالی سیستان و بلوچستان به عشایر برخی نقاط استان نیز خدمات رسانی شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: هم‌اینک ۲۷ پایگاه ثابت و ۶ پایگاه موقت در استان با ۲۱۰ نفر امدادگر برای خدمات رسانی به شهروندان و مسافران فعال است.

وی بیان کرد: نیروهای امدادی هلال احمر در راستای رسیدگی به حوادث احتمالی به صورت شبانه روزی در پایگاه‌های امداد و نجات بصورت آماده باش کامل هستند.

میربهاء الدین از فعالیت یک فروند بالگرد در اجرای این طرح خبر داد و افزود: ۶۷ دستگاه خودرو شامل خودروی نجات، آمبولانس و وانت کمکدار نیز جهت اجرای طرح زمستانه در حوادث آماده بکارگیری است.

وی گفت: هموطنان در صورت بروز حوادث می‌توانند با شماره ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/17966

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی