پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اطلاعات جدید از تحرکات آمریکا در منطقه خصوصا کشورهایی که در آن پایگاه دارد نقشاین کشور در نسل‌کشی مردم غزه توسط صهیونیست‌ها را بیش از پیش نمایان می سازد .

منتشر شده در 25 مهر 1402
در سرویس

منابع آگاه اطلاعاتی در منطقه خبر دادند که آمریکا از پایگاههای العدید قطر، قبرس، یونان و راماشتاین آلمان در حال بارگیری و انتقال بمبهای GBU  و GBU31 با هواپیماهای ترابری به مقصد سرزمین های اشغالی است. بمبهای یاد شده مخرب ترین نوع مهماتی هستند که تاکنون برای تخریب مناطق مسکونی و زیرساختهای غزه بکار رفته است.

همچنین براساس اعلام یک منبع اطلاعاتی در منطقه غرب آسیا، آمریکا به دلیل جبران کسری موشکهای بکار رفته در گنبد آهنین (موشکهای تامیر) برای مقابله با حملات موشکی و راکتی توسط حماس، در حال ترابری و انتقال این موشکها از آمریکا و اروپا به رژیم صهیونیستی است.

اخبار واصله از مرکز ترافیک هوایی بین المللی نیز حکایت از آن دارد که در حال حاضر ارتش آمریکا، با استفاده از هواپیماهای ترابری، پروازهای متعددی از مبدا اروپا و آمریکا به مقصد  سرزمین های اشغالی به منظور کمک و ارسال تجهیزات انجام می دهد.

اطلاعات دریافتی از منابع آگاه در دریای مدیترانه می گوید که رژیم صهیونیستی به دلیل ترس از حملات احتمالی حماس در حال ایجاد گنبد آهنین دریایی در اطراف تاسیسات گازی خود(لویاتان و تامار) در دریای مدیترانه است.

منابع اطلاعاتی منطقه اعلام کردند رژیم صهیونیستی به دلیل ناتوانی در مقابله با حجم زیاد موشکباران، در حال بازگردان سامانه و موشکهای گنبد آهنین و مهمات ویژه تحویلی به جمهوری آذربایجان است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/144810

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی