پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان:

اسرائیل فقط زبان موشک و تفنگ را می‌فهمد

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان روز دوشنبه در سخنانی گفت اسرائیل فقط زبان موشک و تفنگ را متوجه می‌شود.
منتشر شده در 28 فروردین 1402
در سرویس

«شیخ نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان روز یکشنبه گفت هر کسی که تحولات منطقه را پیگیری می‌کند باید بداند که این تحولات وارونه شده است.

وی که در مراسمی با نام «کرانه (باختری) سپر قدس» در سبلین صحبت می‌کرد، گفت: «امروز در برابر پروژه بازگشت فلسطین به مردمش هستیم و قبله‌نما به سوی قدس و حق حاکمیت و استقلال مردم مجاهد و مقاوم منطقه قرار گرفته است و قدرت استکبار برای انجام دادن کاری در این زمینه محدود است».

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان تاکید کرد: «اسرائیل فقط زبان موشک و تفنگ را می‌فهمد و فقط با آهن می‌توان با آهن مقابله کرد».

نظامیان صهیونیست چهارشنبه دو هفته پیس به معتکفان فلسطینی داخل مسجد القبلی در مسجد الاقصی حمله کردند. صهیونیست‌ها با این حمله سعی داشتند معتکفان را از مسجد خارج کنند.

 در این حمله ۴۰۰ فلسطینی دستگیر و ده‌ها نفر زخمی شدند. فیلم‌ها و تصاویر این یورش بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان به همراه داشت و با محکومیت برخی کشورهای عربی از جمله عربستان سعودی، مصر، قطر و اردن همراه شد.

در مقابل، نیروهای مقاومت در غزه، در واکنش به حملات وحشیانه صهیونیست‌ها به معتکفین در مسجدالاقصی، تعدادی موشک روانه شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه کردند. به گفته رسانه‌های عبری‌، حدود ۲۰ موشک از غزه به سمت شهرک‌ها شلیک شد که یکی از آن‌ها به کارخانه‌ای در «سدیروت» برخورد کرد و خسارات مالی به جا گذاشت.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/9606

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی